Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Tigris küldetésének van...

A Tigris küldetésének van következő része? Azt tudom. Hogy van a Tigris átka, Tigris utazása meg a Tigris küldetése, de van másik része is?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, van neki egy 4. része, a The Tiger's Destiny (A Tigris Végzete lesz talán a magyar címe). Még nem jelent meg magyarul, de biztosan meg fog. Úgy tudom az az utolsó része lesz.
2014. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudom, hogy 5 része van összesen. De biztosra sajnos nem tudom. Már várom a negyediket. :)
2014. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is várom már nagyon! Ha megjelent mindenképpen írjátok le!
2014. júl. 18. 18:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan 4 részes, a hivatalos honlapot csekkoltam le és ott azt írta az írónő hogy ez egy Saga, azaz 4 kötetes történet :)
2014. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul tudtam, bocsánat. :)
2014. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Saga jelentésének nézz utána az interneten ugyanis nem azt jelenti, hogy valami négy részes. :( (Kérlek mondd, hogy nem a Twilight sorozat miatt gondoltad, hogy így van.)


A trilógia három részest jelent és a tetralógia jelenti, hogy valami négy részes...


Egyébként meg öt részes lesz a Tigris átka sorozat. Eddig négy jelent meg Amerikában. Tiger's Dream lesz a címe és pontos megjelenési időpont még nincs meghirdetve, de valószínűleg 2015. Ajánlom a Goodreads oldal böngészését.


De addig is magának az írónőnek a honlapjáról némi infó erről a könyvről:


"Tiger's Dream is the fifth and final book in the Tiger's Curse series. It is a top secret project. To say anything about it is to give away everything, so I've been very tight lipped regarding it. What I can tell you is that there will be tigers in it and it will still feature the characters you love. Also there will be shocking surprises and plenty of exciting things happening.


There is still no release date at this time but check back here for news and updates."

2014. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!