Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok csajos, fiatalokna...

Pihécske kérdése:

Ajánlanátok csajos, fiataloknak való könyveket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire mint Leiner Laura könyvei,de már olvastam őket,Hűvösvölgyi sulit is olvastam,tehár ilyesmihez hasonló könyveket?Vagy csak olyanokat amelyek elnyerték tetszésedet és szivesen ajánlod!Bármilyen könyv jó lessz csak csajos és fiataloknak legyen!Köszi

2014. júl. 25. 10:51
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Az alibi című könyv az egytől egyik SZJG másolat. Én már beleolvastam a könyvbe
2014. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Love Factort tudom ajánlani ha inkább a romantikus típus vagy, de azt nem találod meg a könyvtárban.
2014. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Majd megnézem ezt a bizonyos Alibit!Nem tudom,ha másolat akkpr nem tudom mennyire,de ha nem annyira akkor elolvasom!Love Factor?Igen romantikus tipus vagyok!Imádom az olyasfajta könyveket
2014. júl. 26. 15:49
 14/27 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet másolat, ha nyomoznak benne :P
2014. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 szabinkoo válasza:

A gyönyörű sorscsapást mindenképp olvasd el!:)

Nagyon nagyon jó,hidd el!:)

2014. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hű,hát...elég sok könyves válasz érkezett!Még lehet :-)
2014. júl. 28. 08:12
 17/27 anonim ***** válasza:

Ha szereted a fantasyt akkor Cassandra Clare könyveit nagyon ajánlom :) Pokoli szerkezetek trilógia és Végzet ereklyéi sorozat. Éhezők viadala trilógia is jó. A kedvencem az Időtlen szerelem trilógia lett. (többször is olvastam :) )

Valamint John Green könyvei is jók, de ezek nem fantasyk.

2014. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szia !! Én olvastam a Kissing Booth és imádtam a szereted az ilyen szerelmes könyveket ajánlom .Ezenkívül nekem tetszett még a D.A.C is .Van egy ilyen könyv a A rémek sulija :Suli rémei én most szeretném majd olvasni mert jónak tűnik :)
2014. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
A rémek suliját a barátnőm olvasta,és hidd el valami fantasztikus könyv,tehát én ajánlom,én is elfogom olvasni,mert csak épphogy beleolvastam,de a grafika is valami eszméletlen jól néz ki,de ez csak az én véleményem,nyugodtan irhattok még bárkinek a véleményét szivesen olvasgatom!
2014. aug. 2. 12:51
 20/27 anonim ***** válasza:
Totál titkos naplóm, Neveletlen hercegnő naplója, Martina naplója, Lányok regénye, Alkonyat, D.A.C. , Segítség YouTube sztár lettem, Rocksztárt kaptam karácsonyra, Alkonyat, Elválaszt az idő, Obszidián , Anna és a francia csók, Párválasztó, Gyönyörű sorscsapás, Harry Potter, Gyűrűk ura, Vajon létezok szerelem első látásra?, Szerelem első kattintásra , Hűvösvölgyi gimi, Szerethetetlen, Reménytelen, Hableányok kíméljenek, Tündérszerelem, Hogyan told el ( jól ) a nyarad? . . .
2014. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!