Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok csajos, fiatalokna...

Pihécske kérdése:

Ajánlanátok csajos, fiataloknak való könyveket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire mint Leiner Laura könyvei,de már olvastam őket,Hűvösvölgyi sulit is olvastam,tehár ilyesmihez hasonló könyveket?Vagy csak olyanokat amelyek elnyerték tetszésedet és szivesen ajánlod!Bármilyen könyv jó lessz csak csajos és fiataloknak legyen!Köszi

2014. júl. 25. 10:51
1 2 3
 21/27 Kaarina válasza:

Szia :) Nekem az egyik kedvenc könyvem a Büszkeség és balítélet. Nem mai fiatalokról szól de romantikus. ;) Tudom még ajánlani az Aranyesőt és a másik nagy kedvencemet, a Forró csokit, aminek 2 része van. (Forrócsoki és Mona Lisa, Forró csoki kontra fekete kávé)

Remélem tetszeni fognak :)

2015. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szia én még az Egy ikerpár titkos naplóját is tudom ajánlani,meg a Hűvösvölgyi gimit is.De ha fantasyikat is szereted akkor a Percy Jackson sorozatot is tudom ajánlani.Engem lenyűgözött,vagy még a Beavatott trilógiát l.
2015. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Amúgy egyes,az Alibi könyvek egyáltalán nem koppintása az Szjgnek.
2015. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
B épület
2015. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kelly Orsay Szívzűrterápia strébereknek.

Kb 250 lapos regény.

Téma: egy félénk lány szerelmi csalódása ,de a végén megtalálja az igaz szerelmet.

Szereplők: okos lány,okos fiú +egy belevaló fiú.+mellékszereplők.

Helyszín: a lakásukban, a zuhanyzóban, buliban, week-end házban stb.

Időpont: napjainkban játszódik.

Rövid leírást nem irok , mert lelőném a poént :))

ami fontos megjegyezni,hogy a cselekményt az író két szemszögből szemlélteti. Tehát a regény folyamán egyszer a suli hőse(Grayson) máskor pedig a félénk lány(Avery) írja le a történteket. Azon kívül, szerelem ,erotika ,csalódás,féltékenység,barátság. Minden benne van !

Nagyon ott van a könyv. :)

2016. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ez most jelent meg, és még nem annyira ismert, de szerintem aranyos kis könyv.

2017. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Hex Hall

Lányok regénye

Idöfutár

THUG

Silber az álmok elsö könyve

2017. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!