Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent J. G. -ben kiderül az...

Szent J. G. -ben kiderül az elején, hogy Vladár miért utálja Renit?

Figyelt kérdés
Csak beleolvastam a közepébe pár száz oldalt, nem tudom az előzményeket.
2014. aug. 8. 21:54
 1/4 anonim válasza:
mert nem tud jól rajzolni. és szegény Reni akármit csinál, azt Vladár nem nézi jó szemmel :)
2014. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem azért, mert nem tud rajzolni. Azért, mert a legelső óráján egy véletlen baklövését szándékos tiszteletlenségnek véli, és utána már bármit csinál Reni, az mindig rosszul sül el. Vladár meg van győződve arról, hogy Reni szándékosan bosszantja őt, pedig tényleg mindig véletlenül bénázik. Az csak a hab a tortán, hogy még rajzolni sem tud. Ha esetleg egyszer elolvasod az elejétől, világossá fog válni. Nekem a Reni- Vladár párharc, és Kinga kirohanásai voltak a legszórakoztatóbbak a sorozatban.
2014. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 9. 21:59
 4/4 anonim válasza:
Reni meg azzal is rátesz egy lapáttal, hogy mindig rosszkor szólal meg mindig a legrosszabbkor mozdul meg, es ezt Vladár mindig észreveszi :D
2014. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!