Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor és hol játszódik a 14...

Mikor és hol játszódik a 14 karátos autó?

Figyelt kérdés
Év,földrész,város,ország, esetleg hónap, sőt ha van akkor megye,minden érdekel.

2014. aug. 9. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Ha véletlenül belenéznél:

[link]

Még fel is olvassa neked, de valahol még hangoskönyvben is megvan.

Év nem pontos, 193... Vanek levele szerint, de megnéztem, Gorcsev behívólevele szerint 1936 (ez van az iktatószámon). Elvileg nincs évfordulás a műben. Hónap... azért ne röhögtess, tudod egyáltalán, miről szól a regény? Nagy vonalakban. Nem két nap.

Hely... nem, te tényleg még csak nem is találkoztál a művel. Mivel vicces, kalandregény, könnyed, laza, miért ne olvasnád el? A helyeket majd listázod útközben. Európa és Afrika amúgy a két földrész, város, ország... majd te megkeresed.

2014. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amit feltettem kérdéseket,mind a tanárom írta.Nem én. A műt olvastam, de nem találtam meg minden választ. Az pedig,hogy majd te megkeresed,nem valami normális válasz!!! Ha nem vagyok szimpatikus,akkor inkább ne írj semmit.
2014. aug. 10. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!