Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írok egy blogot, de nem...

Írok egy blogot, de nem tudom, érdemes-e folytatnom? Bloggerek segítségét várom.

Figyelt kérdés

Írjatok, hogy ti milyennek találjátok az alapsztorit.

Jó-e, min kéne javítani?



2014. aug. 27. 11:44
 1/4 A kérdező kommentje:

itt a blog címe: [link]

(nem, nem gasztroblog)

2014. aug. 27. 11:48
 2/4 anonim válasza:
100%

Mmhmm... Maga a sztori szerintem jól hangzik, bár kissé szappanopera jellegűnek tűnik. Az ismertetőből sajnos nem derül ki, miért lesz ez más, mint a többi hasonló történet.

Ha te is élvezed a történetet, akkor ez előbb-utóbb az olvasókra is át fog ragadni, tehát aggodalomra semmi ok. :) Többet tudunk majd mondani, ha elkészül az első tényleges rész.

Sok sikert!

2014. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nagyon-nagyon sok ilyen blog van, de ha kitartó vagy, jók az írásaid, és megváltoztatod a bejegyzések színét akkor lesznek olvasóid.
2014. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tök jó, csak kicsit bántja a szemem az az élénk kék szín.De szerintem mindenképp folytasd!Én is írok mellesleg blogot.Ha érdekel nézd meg : azeletemmintszinkavalkad.blogspot.hu
2014. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!