Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen módszerrel pusztítanál...

Milyen módszerrel pusztítanál el egy olyan Horcruxot a Harry Potter Univerzumban ami már elszívta egy ember életerejét és nagyon megerősödött?

Figyelt kérdés

Ami majdnem megtörtént a Titkok Kamrája végén.

J.K.Rowling. azt mondta nem lehetett volna ebben az állapotban olyan egyszerűen elpusztítani Voldemortot (mint ahogyan történt is) (vagy mint egy átlagos Horcruxot).

De mégis hogyan lehetett volna egy ilyen mértékben felerősödött Horcruxot elpusztítani?

Avada Kedavra?

Sectumsempra?

Hogyan férne bele a HP univerzumba egy ilyen lélekdarab elpusztítása ha Rowling szerint (mivel azt mondta nem lehet elpusztítani egyszerűen) az alap Horcrux ölő eszközök kiestek a képből?



2014. szept. 19. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy nem olvastad a könyvet.

A horcruxokat csak baziliszkusz méreggel vagy táltos tűzzel lehet megölni, az átkok nem hatnak rá.

A Titkok Kamrájában baziliszkusz foggal pusztítja el, a hetedik könyvben pedig azért tudja elpusztítani Griffendél Godrik kardjával mert az kobold munka --> így az felszív minden olyan dolgot amitől erősebb lett, szóval amikor Harry beleszúrta a kardot a kígyóba akkor a kard felszívta a a mérget így lehetséges hogy később is lehetett vele ölni.

2014. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

C4, C8, C16.

Semtex.

A jó öreg TNT.

Vagy valami modernebb robbanószer.


Esetleg hidraulikus prés, lézer, ipari olvasztókemence, részecskegyorsító.

Atombomba, halálcsillag, Chuck Norris.


És még korántsem fogytam ki az ötletekből.

2014. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első olvastam a könyveket, de te meg azt nem érted, hogy én nem arról beszéltem ami megtörtént, sőt én nem is normál horcruxokról beszélek.

Speciális horcruxokról beszélek amik már olyan erősek, hogy már elszívták egy ember életerejét!

Maga az írónő nyilatkozta, hogyha ez megtörténik és elszívja egy horcrux valaki életerejét azt nem lehet egyszerűen elpusztítani. Ezért nyilván az "alap" horcrux elpusztításához használható baziliszkusz méreg és táltostűz gyanítom kiesett a képből.

Tehát valószínűleg mi lehet a szabály a speciális horcruxok elpusztítására?

2014. szept. 19. 18:40
 4/7 A kérdező kommentje:

Érdekes ötletek kettes! :)

De HP univerzumon belül maradva valószínűleg hogyan lehet elpusztítani az ilyen Horcruxokat?

2014. szept. 19. 18:50
 5/7 cathilina ***** válasza:
77%
A könyv nem azt állítja, hogy csak baziliskus-méreggel meg táltostűzzel (komolyan így van magyarul a fiendfyre?) lehet őket elpusztítani, hanem azt, hogy nagyon nehéz, és ez a két módszer pont működik. Amúgy én elég nevetségesnek tartom, hogy a varázslók akkor is mágiát használnak, amikor abszolút semmi szükség rá. Támogatom az előttem szóló robbanószeres ötletét, és hozzátenném, hogy véleményem szerint Voldemortot arcba kellett volna dobni egy Molotov-koktéllal.
2014. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
egy Nokia 3310-essel
2014. szept. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Talán nem egy "horcrux gyilkos" átok/fegyver kell hozzá hanem 2 vagy több.
2014. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!