Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani nekem valamil...

Tudnátok mondani nekem valamilyen szórakoztató, vicces könyvet? 14/l

Figyelt kérdés
Könyvek terén elég furcsa az ízlésem... Igazából bármit szeretek, pl. Éhezők viadala, Harry Potter, Lol könyvek (egyike a szívzűrzavar terápia strébereknek), Anna és a francia csók, Rubintvörös... Szóval bármilyet szeretek, a lányregényeket is (abból most egyik nagy kedvencem az Akkor szakítsunk, illetve a Hűvös-völgyi suli) az eseménydús scifiket is (Az éhezők viadala egy hihetelen nagy élmény volt). De még az ilyen szerelmes-varázslatosak is tetszenek pl. a Wings sorozat,de most olyan könyvet olvasnék szívesen, amiben nincs öldöklés, nem túl mozgalmas, csak simán szórakoztat, kikapcsol, talán valami Szent Johanna Gimihez hasonló is jó lenne, bár nem a kedvencem, mégis valamilyen hasonló könyvre gondoltam.

2014. okt. 2. 16:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és légyszíves, ha lehet, akkor valamilyen lányos, romantikus könyvet küldjetek! De a fentekhez hasonlók is jöhetnek. Köszönöm.
2014. okt. 2. 16:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát sokat gondolkodtam, hogy választ adjak-e esetleg tudok olyan könyvet, de sajnos csak olyan könyvcímek jutottak eszembe, amik ugyan kiváló, remek történettel rendelkeznek, de a mese éhezők viadalánál sokkal életszerűbben mutatják be a halált és a szenvedést. És esetleg számodra félelemkeltő elemeket tartalmaznak és nem is értenéd őket, de eszembe jutott, hogy a Twist Olivért például elolvashatod. Nagyon jó regény. Nagyon szórakoztató, viccesnek nem vicces és nem is lányos, de nagyon szórakoztató és helyenként vicces is. Lehet, hogy a környezete esetleg ismeretlen lesz számodra, de hidd el megéri elolvasni. A legjobb ifjúsági regények között tartják számon.
2014. okt. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Leiner Laurától akkor gondolom a Bábel-t és a Késtél-t is ismered. Thomas Brezina- Fiúk kizárva könyvsorozata is jó. Meg Cabot könyvei is nagyon jók( Neveletlen hercegnő naplója, Egy igazi amerikai lány, stb..) Könyedebb könyv még: Nyár, amikor megszépültem(Summer, when I turned pretty. Most olvastam a Soha határát is. Esetleg fantasy: Végzet ereklyéi sorozat, Vastündérek sorozat(Ash-t imádtam benne), Lélektársak, Hex Hall is nagyon tetszett(bár ez kicsit félelmetesebb, de nem túlságosan). Egyelőre ennyi elég lesz, remélem tetszeni fognak. :)
2015. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 agipko1214 válasza:
Tavi Kata-Sulijegyzetek sorozat
2017. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Stephanie Garber-Caraval trilógia

Romantikus,fantasy téma

Nagyon jó könyvek!

15/l

2023. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!