Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem szokásos, vagy...

Dominogirl kérdése:

Tudnátok nekem szokásos, vagy angyalos könyveket ajánlani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval olyan könyveket keresek, amikben vannak ellenséges oldalak, nem túl nyálcsorgatós szerelem, és ha lehet, pár kisgyerek. Azoknak örülnék legjobban, amikben vannak angyalok, de a többire is kíváncsi vagyok!

Eddig ilyeneket olvastam:

-Maximum Ride

-A beavatott

-Láthatatlanok

-Az őrző

-A jóslat

Válaszokat előre is köszönöm:)



2014. okt. 11. 07:57
 1/8 anonim válasza:

Neil Gaiman · Terry Pratchett

Elveszett próféciák

2014. okt. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kheiron válasza:
E.O. Esther-Összetört glóriák már van 5 kiadott része, de készülőben van a 6-odik is :)
2014. okt. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kheiron válasza:

Bocsi nem írtam le az előző válaszomban :D

Az Összetört glóriák kifejezetten angyalos könyv, arról szól, hogy "bukott" angyalok leszállnak a földre ,mert kiátkozták őket és most lent harcolnak a gonosz ellen,de közben maguk is gonoszok egy kicsit. Egy angyal lány is leszáll, hogy segítsen társainak küzdeni a sötét angyalok ellen, de szerelmes lesz a vezérükbe, ami viszonzásra talál. Ez az egyik főszál, a másikat meg nem mondom el majd elolvasod magad :)

2014. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Susan Ee: Angyalok bukása

Nekem nagyon tetszett, izgalmas volt, pörgős. Háborús, szóval ellenséges oldal az van, meg angyalok, a szerelmi szál nem túl vészes és a főszereplőnek van egy kishúga. Szerintem tetszene.

2014. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.Szerelmem egy angyal [link]

2.Vigyázz rám angyal [link]

2014. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csontváros

Üvegváros

Bukott angyalok városa

Hamuváros

(nem tudom hogy vannak sorrendbe)

2014. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Szerintem az Összetört glóriákat mindenképp elolvasom, a többit meg majd meglátom, mennyi időm marad :)
2014. okt. 14. 19:09
 8/8 anonim válasza:

Czirák Vktória

A hibrid

2020. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!