Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudom, beteg ötlet, de elvisel...

Tudom, beteg ötlet, de elviselhető?

Figyelt kérdés

Fejben gondolgatok magamnak egy történetet.Igazából szinte minden szereplőm zakkant egy picit. Vagyis voltaképpen inkább pont ezért hasonlítanak a való életre. Megvan a saját személyiségük,nézőpontjuk,véleményük.

Le szeretném írni,akár csak magamnak. Nagy baj ha kicsit őrültek? Azért is fura,mert kicsit(nagyon) tündérmese. Ezen kívül olyan hibákat követnek el benne amiket bárki elkövethet. Hogy ki lehet-e őket javítani végül és helyrehozni mindent. Van-e olyan,hogy túl késő és már meg sem éri próbálni?

Szerintetek zagyvaság? Szerintem a képzeletem túl élénk,az biztos.

Pl.: Egy fa az ágaival lökdösődik a jó cél érdekében(bonyolult lenne elmagyarázni),a lány(aki a főszereplő és nem mellesleg beismeri magáról hogy nem normális)az esőben szaladgál,ugrándozik és énekel,felnőtt ember létére...(Bár ő amolyan örök gyerek :) )



2014. okt. 23. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez egy baromi nyálas tündérmesének tűnik. xD
2014. okt. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? szerintem ha jol van megirva akkor jo, nekem legalabbis tetszik en is ilyen orok gyerek vagyok, bar en meg nem vagyok felnott :D de szerintem jo lenne egy gyerekkonyvnek, irhatnal meg, erdekel :3
2014. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez beteg? Ugyan, kérlek...

Semmi gond nincs amúgy vele. Írd, ha tetszik. Nem eredeti ötlet (még én is írtam ilyet, mármint ahol a főhős direktben beismeri, hogy nem normális, noha az kisregény volt), zakkant szereplőkből meg sosem elég, tündérmesékből sem lehet kifogyni, hajrá. Más kérdés, hogy megtalálod-e a magad célközönségét. De ha nem, akkor sem látom be, miért kéne abbahagynod, ha ez téged boldoggá tesz és kellemes szórakozás. Igazából ha egységesen ötszázan lepontozunk, hogy ez túl beteg, meg ne írd, akkor is írd meg. Ez a te dolgod, nem másoké.

2014. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Baj. Baj?! Tobb ezer konyv van orult szereplokkel, es akkor most pont a tiedre mondanak, hogy "baj".
2014. okt. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is lenne a konkret kerdes?
2014. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!