Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire alkalmas ajándék egy...

Mennyire alkalmas ajándék egy 14 éves punk rocker csajnak a "GREEN DAY - Amerikai idióták és az új punkrobbanás" című könyv Ben Myers-től? Nem használnak benne túl sok káromkodást?

Figyelt kérdés

szeretném megvenni a tesómnak a könyvvet, viszont nem tudom alkalmas-e ajándéknak. 14 éves lány, a kedvenc bandája a Green Day és imád olvasni, így gondoltam ez egy jó könyv lehet a számára. A neten sehol nem találtam belőle még csak részleteket sem, így nem tudtam felmérni mennyire durva a nyelvezete. segítenétek eldönteni?

[link]



2014. dec. 9. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én is ennyi idősen kaptam, és nagyon tetszett. Igaz, tudni kell róla, hogy sok helyen nagyon száraz (nekem legalábbis az volt), de értékelni fogja szerintem. Arra nem emlékszem, hogy mennyit káromkodtak benne, de szerintem annyira nem sokat.
2014. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem káromkodnak túl sokat benne, imádni fogja, főleg a közepét és a végét :)
2014. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!