Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a különbség ezek a könyvek...

Akosrakos kérdése:

Mi a különbség ezek a könyvek között?

Figyelt kérdés
Ég gyökerei (Tullio Avoledo) (Metro 2033 Univerzum), Fény felé (Andrej Gyjakov) (Metro 2033 Univerzum)), Vissza a sötétségbe (Andrej Gyjakov) (Metro 2033 Univerzum) és Metro 2033 (Dmitry Glukhovsky) Metro 2034 (Dmitry Glukhovsky) között? Melyiket kell legelőször elolvasni? Amúgy én Dmitry Glukhovskytól kezdtem el olvasni a Metro 2033-at. Akkor most lehet, hogy rosszul csináltam és előbb a Metro 2033 univerzumot kellene elolvasni. Mi a különbség köztük? Az összes könyv Artyom kalandjairól szól? Nekem jelenleg csak Dmitry Glukhovsky könyve van meg.

#könyv #Metro 2033 #Metro #Artyom #Metro 2034 #Metró Univerzum 2033 #dmitrx glukhovsky #tullio avoledo #andrej gyjakov
2014. dec. 23. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, Dmitry könyvei voltak az eredetiek. Azt nem tudom, hogy kronológiai sorrendben hogy játszódnak.
2014. dec. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az univerzumis könyvek is 2033-ban játszódnak, de abban az országban/városban ahol az írója él. Pl. Gyjakov könyvei Szentpétervárott, Avoledoé Olaszországban. Artyom csak Metró 2033-ban szerepel, habár a 2034-ben is van egy Artyom nevű szereplő, de az nem az az Artyom. (Legalábbis Glukhovsky ezt mondta). Tök mindegy milyen sorrendben olvasod, mert nem függnek össze a könyvek, mindegyikben más a főszereplő. Kivéve a Gyjakov könyveit, ott először a Fény felét olvasd, és aztán a Vissza a sötétségbe-t. :)
2014. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!