Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó könyvet? amiket eddig olvastam és tetszettek

Figyelt kérdés
george r. r. martin - a tűz és jég dala sorozat, stephen king könyvei, t. o. teas könyvei, frei tamás - a megmentő, a bankár,2015, james dashner - az útvesztő, leiner laura - szjg, bábel, késtél, akkor szakítsunk, don winslow - drogháború, a gandzsa urai, barbár állatok, bobi zé élete és halála, tom wood - bérgyilkos, allan prior - bérgyilkos, valerij karisev - az orosz maffia gyilkosa, philip carlo - a jeges, mats strandberg - sara b. elfgren - a kör, a tűz, duncan shelley - a lezboszi cápa, paktum trilógia, az elme gyilkosai trilógia

2014. dec. 31. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
George R. R. Martinnak pont most jött ki két új könyve is azt hiszem, az egyik címe Lázálom, a másik meg A hét királyság lovagja. Utóbbi valamilyen szinten kapcsolatban van a Tűz és jég dalával, az első pedig teljesen más történet, de ha szereted a stílusát... :)
2014. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én most a Felhőatlaszt olvasom és ajánlom mindenkinek. :)
2014. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olvass valamit Agatha Christietől! Nagyjából ugyanolyan a zenei ízlésünk, szerintem ez is tetszeni fog neked. Agatha Christie: Tíz kicsi néger c. könyve nagyon érdekes, meghökkentő! Ajánlom mindenképpen!


Viszont ha valami könnyedebbre vágysz, mint mondjuk Leiner Laura könyvei, akkor olvasd el Stephanie Perkins: Lola és a szomszéd srác c. könyvet. A címe alapján kis tiniregénynek tűnik, de ettől több van benne.


Jó olvasást, bármit is választasz! :)

2015. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!