Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tudok a Moly nevű...

Nóri0904 kérdése:

Hogyan tudok a Moly nevű könyves oldalon plecsnit küldeni ha az adott ember teljesítette a feladatot?

Figyelt kérdés
Feladtam egy kihívást a molyon de nem tudom hogyan kell a plecsnit küldeni érte!

2015. jan. 2. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Csillagbogárkám, miért nem olvasod a súgót? Azért van.

Az ilyen kérdéseket meg lehet a molyon is kérdezni, persze csak a súhó elolvasása után. Nem harapták még le senki fejét eddig...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__6415630-m..

2015. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csillagbogárkám fent vagy molyon? Mert nos én fent vagyok és nincs benne a súgóba max kérdést lehet feltenni! #nem értem miért vagy fent ezen az oldalon ha nem tudsz normálisan válaszolni!#
2015. jan. 3. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Csillagbogárkám, igen, fent vagyok, azért mondom. Szerintem alapvető, hogy tájékozódj, mielőtt nekivágsz valamibe. És igen, nem véletlenül van a súgó, amit ha átnéztél volna, és nem csak csípőből rávágtad volna, hogy nincs benne, akkor megtaláltad volna.

Tessék:

"Hogyan tudom odaadni a kitüntetést annak, aki teljesítette a kihívásomat?


Kattints a résztvevők listájára a kihívásodnál, keresd ki az illető nevét, és kattints a mellette található Teljesítve gombra. Ekkor ez bezöldül, jelezve, hogy ő már teljesítette. Ezt követően ő automatikusan megkapja a kitüntetését (de nem azonnal, beletelik egy kis időbe, míg nála is megjelenik)."

2015. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!