Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg valaki tud cortez szemszö...

Szjg valaki tud cortez szemszögéből blogot oldalt vagy olyat aki email-ben küldi?

Figyelt kérdés
Légyszi linkeljetek az emailosak meg írjanak privibe

#Szjg;Cortez;szemszög;blog;
2015. jan. 18. 01:16
 1/4 kis.smiley ***** válasza:
Sajnos ez illegális. Laura szerződésében a Cicerónál ez benne is van. Az összes ilyen blogot már megszüntették. Bocsi ,de én nem ismerek olyanokat akik ezt megírták volna és el tudnák küldeni mail-ben én meg nem vagyok elég kreatív hozzá. én is már keresgéltem ezügyben de nem találtam semmit :( Azért remélem te több sikerben jársz. :)
2015. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi azért kár jó lenne.😣
2015. jan. 19. 01:25
 3/4 anonim válasza:
én találtam ilyen blogokat! a ˇbizonyosˇ szilveszter+dec.20. meg van egy olyan h 9. első félévéből pár nap ha érdekel írj privátban és átlinkelem!:)
2015. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én elkezdtem írni ha érdekel átküldhetem privátba de még nem írtam olyan sokat belőle.Ha érdekel írj!
2015. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!