Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 22 eves vagyok, viszont s...

22 eves vagyok, viszont s konyveim fele Voros Pottyos, nagyon ciki ilyen korban Voros Pottyos konyveket olvasni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Én tuti megpróbálnék kicsit más műfajokat is, nekem veled kb. egyidősen ezek már kicsit gyerekesek. Nem azt mondom, hogy soha nem olvasok YA könyveket, de általában nem tartom őket túl jónak.
2015. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úr isten, már egy könyvet se vehet az ember kézbe anélkül, hogy valami hülye be ne szóljon miatta? És ha xy szerint ciki, akkor mi van? Akkor inkább lemondasz az élményről ami téged boldoggá, elégedetté tesz? Bocs, de akkor meg is érdemled. Én is 20 éves koromban kaptam rá az undorító-nyálas-romantikus maszlagokra. De soha eszembe nem jutott, hogy ez 'ciki' lenne. Azt hiszem olyan 14 évesen hagytam magam mögött ezt a 'ciki' szót.
2015. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tommaso99 válasza:
64%

Ha valóban leköt, olvasd! Rád tartozik, ez a te döntésed.

De ebben a korban a többséget már olyan élmények és

tapasztalatok érik, amelyek érdektelenné teszik ezeket

a könyveket. De ha tanácsolhatom, olvass ilyeneket

idegen nyelven (németül sok van, de angolul is találsz).

És akkor kimondható, hogy 22 évesen is hasznos olvasmány.

2015. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne a korod dontse el hogy ki vagy hanem te azt teszel olvasol vagy nezel ami neked tetszik egyeltalan nem ciki egy izgalmas fantasy "voros pottyos" konyv semmivel nem kevesebb mint egy tronok harca vagy szurke otven arnyalata :)
2015. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Márciuska ***** válasza:
Nem ciki! Hogy mit olvasol, az nem korfüggő! Szerintem ne érdekeljen, mások szerint mi ciki és mi nem. Olvasd, ami jól esik, és érezd jól magad! Láttam már nagymamát, aki Harry Pottert meg Eragont olvasott. Na és? Felnőtt ember vagyok, nem is fiatal, de ugyanúgy olvasok Orwellt, Coelhót, vagy Jókait, mint Tolkient, vörös pöttyös könyveket, Meg Cabot könyveket, Erich Kastnert, sőt Benedek Elek és Szabó Magda mesekönyveket is (és ez utóbbiakat nem a gyerekeimnek, hanem magamnak.)
2015. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!