Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak hozzám hasonló tinédzse...

Heródes02 kérdése:

Vannak hozzám hasonló tinédzserek, akik szeretnék írni, mondjuk próbálnak az írásban kipróbálni magukat?

Figyelt kérdés

Nos, én 15 éves tinédzser vagyok, és már régóta foglalkoztat az írás. Olvastam a neten ötleteket, hogyan kezeljem a dolgot. Sok helyen találtam azt, hogy keressek egy olyan csoportot, ahol jól érzem magam és hozzám hasonló fiatalokkal megoszthatjuk írásainkat, tapasztalatainkat. Remélem egy páran lesznek és 2-én, 3-an össze tudunk hozni egy kisebb csoportot.

Előre is koszonom a válaszokat.



2015. jan. 27. 20:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Szeretnek... Sajnálom az elírást, csak telefonról írtam a kérdést és a szótár közbeszólt :).
2015. jan. 27. 20:30
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

14 éves vagyok, és őszintén szólva enyhén feleslegesnek tartom a dolgot. A tapasztalat még oké, de az írások megosztásával nem vagyok kiegyezve. Én alapvetőleg csak magamnak írok, ill. a saját magam szórakoztatására, és úgy érzem, ez így helyes. Magunknak kell kitapasztalni ezt az utat, és én vagyok olyan önző, hogy megtartom magamnak az írományaimat, tapasztalt pedig annyira még nem vagyok, hogy ezt képes lehetnék megosztani másokkal (ezt arra értem, hogy csupán 5 éve foglalkozom vele hobbi szinten, nem adattam ki könyvet).

De ki hogyan érzi, egy kalappal nektek.

2015. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Csicsky ***** válasza:

Ő is hasonló korú és szívesen segít:


[link]


Bővebben az „Írói segítségek“ cím alatt ír az eddigi tapasztalatairól.

2015. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Szerintem, ha egy pár hozzád, hozzám hasonlóak összeülnénk, megosztanánk egymással a műveket az jót tenne mindannyiunknak. Ha akarod keress fel priviben és beszélgethetünk.
2015. jan. 28. 13:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia, én már régóta keresek ilyen csoportot! :)
2015. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is gondoltam, hogy ilyen kérdést találok :)

Én is 15 vagyok, nagyon szeretek írni, noha a gimi mellett nincs sok időm rá :D

Ha lenne kedved létrehozni egy csoportot, akkor benne lennék.

Egyébként én is csak magamnak írok, saját magam szórakoztatására. Egyszerűen szeretem csinálni. Igaz, most gondolkozom egy rendes könyv írásán, de még közel sem vagyok elég ügyes hozzá, ezért örülnék ha egy ilyen csoportba csatlakozhatnék, és más, hozzám hasonló emberkék véleményét is meghallgathatnám :)

Mit szólsz? ^^

2015. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez remek. Úristen, nem is gondoltam, hogy találok egy pár hozzám hasonló embert :)) Remek lenne egy ilyen kis csoport. Ha benne vagytok akkor priviben, vagy e-mailben felkereshettek (steeph.wars@gmail.com).
2015. jan. 28. 15:52
 9/14 anonim válasza:
100%

Szia!

13 éves vagyok és már régóta foglalkozom az írással. Elkezdtem egy könyvet is írni,de még csak az elején tartok.

2015. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 16 éves vagyok, és pontosan ugyanilyen módon próbálom kifejezni magam! :)Egyelőre magamnak írok, bár nagy álmom, hogy egyszer ez megváltozzon. Szívesen benne lennék egy ilyesmiben! :)

2015. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!