Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szól "A szürke ötven...

Miről szól "A szürke ötven árnyalata" című könyv?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a neten de egyik oldalon se volt rendesen megfogalmazva.

Előre is köszönöm:)



2015. febr. 5. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A gyönyörű, kedves, bájos, visszafogott 23 éves utolsó éves egyetemista Anastasia (Ana) Steele elmegy interjút készíteni a híres, lenyűgözően helyes, intelligens, 27 éves Christian Gray-jel. Természetesen első pillanatban fellángol közöttük a szenvedély. A férfi egyre jobban becserkészi a lányt, aki életében először szerelmes lesz és vágyik egy férfira. Mr. Gray azonban "kicsit" a szadomazo-durva sz*xet kultiválja, Anát ez nem érdekli, és lefekszik a férfival. Innentől kezdve hosszas-hosszas "ágyjelenetek" (nem csak ágyban), hanem korbáccsal, ütéssel, szembekötéssel. A férfi az ún. "uralkodó fél", a lány pedig az "alávetett" fél ezekben. Őszintén szólva elég beteg könyv, leginkább a főszereplő gyerekkori traumái miatt, szerintem az effajta irányítási vágy már nem normális, de az sem, ahogy a kis naiv csajszi erre vágyik. Maga a könyv iszonyú béna, szerencsétlen megfogalmazások, az írói értéke nulla.
2015. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi az a "sötét titka" Grey-nek? Mert valami ilyenről is hallottam
2015. febr. 6. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom az, hogy miért vannak ilyen érdekes szexuális szokásai.


1-es, miért írtad a szex szót kicsillagozva??? :D

2015. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Szerintem ízlések és pofonok, nem kell leszólni egy könyvet csak azért mert neked nem tetszik. Christian életstílusa nem egyedi annyira,de az igaz, hogy nem a legjobban meséli el a történetet. Szerintem az írónőnek nem igazán van ilyesmi tapasztalata. Kicsit túl vannak reagálva a dolgok. A sötét titka meg az, hogy szadista. Illetve csak ezt hiszi magáról, de mivel nem élvezi, ha fájdalmat okozhat, csak az irányítás kell neki nem is mondható szadistának.
2015. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ezüst Vitéz ***** válasza:
100%
A sötét titka az, hogy az anyját, aki drogos prosti volt, megölte a stricije, és hogy 15 éves korában összejött a nála bő 30 évvel idősebb szomszédasszonnyal, aki a BDSM szexet kedvelte.
2015. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!