Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezhet olyan kapcsolat,...

Létezhet olyan kapcsolat, mint ami a Szürke 50 árnyalata trilógiában bontakozik ki? A kóros tulajdonságok nélkül értem, tehát a szadizmust, a manipulációt és hasonlókat ne vegyük bele!

Figyelt kérdés
Tehát, hogy egy átlagos, önbizalomhiányos nő találjon magának egy céltudatos, magabiztos, jóképű, fokozott szenvedéllyel rendelkező férfit, aki emellett hűséges, odaadó? Létezhet-e olyan, hogy minden alkalommal találkozáskor már egy pilantástól szexuálisan beinduljanak egymásra és folyton szikra legyen köztük? Egyébként én csak az első könyvet olvastam, de a 3-ik könyv végéig a szerelmük ugyanolyan szenvedélyes-túlfűtött marad mint az első könyvben?

2015. febr. 10. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a "fokozott szenvedély" meg az "első pillantásra beindulnak" dolog nagyjából kizárja a hűséget. Ha első pillantásra beindul valakire, akkor a következőre is ugyanígy be fog indulni, ha az előzővel már leült a kapcsolat. De az, hogy átlagos, önbizalomhiányos nő találjon magának magabiztos, jó külsejű pasit, szerintem elképzelhető, az életben sok ilyet látni.
2015. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az összes felsorolt tulajdonságot egyben értem, hogy lehetséges-e. Tehát a fokozott szenvedéllyel együtt.
2015. febr. 10. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Eleinte igen, oké, hogy nagyon kívánják egymást... de egy idő után szerintem ilyen nincs. Ez számomra túl ''mesebeli''. (Egyébként már maga az, hogy ilyen férfi észrevesz egy olyan csajt, számomra hihetetlen.)

Lehet h tévedek. Ha így van én kérek elnézést.


A könyvet elolvastam. Mind a 3 (!!!) részt... de hát annyira magasztalták, hogy utána kellett járnom h mire föl. Nem jöttem rá így se. :D Igaz, hogy a másik 2 részét 2-2 óra alatt csak átlapoztam és csak netről töltöttem le. Igen, még ugyanannyira imádják egymást és ugyanolyan undorítóan mézesmázos meg csöpögős meg romantikus (?: kinek mi a romantikus - nekem nem az ami e 3(!!!) könyvben olvasható)

2015. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket.
2015. febr. 10. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

Könnyen meglehet. Ami a kevésbé valószínű, az az, hogy a felfokozott érzelmű és szenvedélyű Férfi ott áll az irodájában egyedül, és várja a beteljesülést az önbizalomhiányos nővel. De előbb-utóbb így is egymásra találhat két ilyen ember.


Ami a "kóros tulajdonságokat" illeti, éppen a különleges szexuális igényük hozza őket össze annyira hevesen. A Férfi természetesen tudja magáról, csak titkolnia kell, mi rejlik benne. Ugyanakkor létezik a férfiakban az a képesség, hogy előbb felismerjék a nőben az övékét kiegészítő szexuális vágyakat, mint maga a nő. Vagyis amikor egy ilyen Dom-sub pár egymásra talál, a férfi igazából nem az ő vágyaival lepi meg a nőt, hanem a nőnek a saját vágyaival, amit segít neki a felszínre hozni, mert a nő se tudott róla.


Képzeld el, hogy megkóstolsz egy exotikus ételt, amiről addig sohase hallottál, de hamarosan rájössz, hogy tulajdonképpen ez a kedvenc ételed, mindig ilyent kellett volna enned. Szeretted ezt az ételt, mielőtt ismerted volna.

Na ilyen.

2015. febr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ilyen a valós életben nem létezik.
2015. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A valós életben ezt zaklatásnak és nemi erőszaknak hívnák.
2015. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ezüst Vitéz ***** válasza:
100%
A " céltudatos, magabiztos, jóképű, fokozott szenvedéllyel rendelkező férfi(ak)" nagy része kifejezetten bukik az önbizalomhiányos nőkre, legfőképpen azért, mert nem kell a félrelépéstől tartaniuk, ugyanakkor, megfelleően előadva, az ő félrelépéseik el lesznek nézve... :) :$$
2015. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!