Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én csalódtam a útvesztőbe...

Csak én csalódtam a útvesztőben mint film?

Figyelt kérdés
A könyv nagyon tetszett, de amikor bele kezdtem a filmbe szenvedés volt idegesitett az egész hgy nem így kéne lennie stb kicsit le is rombolta a fantáziám

2015. márc. 15. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a filmet előbb láttam, mint hogy a könyvet olvastam volna. De mind a kettőt imádom, a könyv után többször is megnéztem a filmet, és akkor sem csalódtam. Jó film, James Dashner rendezte, így mondjuk fura, hogy sok minden más volt, de pl. a gondolatátvitelek egy filmet általában nagyon el szoktak rontani.
2015. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem volt rossz, de kicsit jobbra számítottam. És voltak jelenetek amiket egészen másképp képzeltem el, emiatt furcsa volt.

Örülök hogy előbb olvastam a könyvet minthogy a filmet lássam.

2015. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is először olvastam, és először kicsit rossz volt, hogy nem ugyanaz teljesen. De mondjuk melyik filmnél ugyanaz? Én leginkább a telepatikus beszélgetését Thomasnak és Teresának hiányoltam. Pedig meg lehetett volna oldaniuk valahogy. Na, mindegy. Szóval a szinkron volt még szerintem borzalmas, egyedül egy két embernél tudtam a végére még úgy-ahogy megszokni, a többinél végig irritált. De hát ez nem a film hibája. Szerintem amúgy jó lett, nekem tetszik mind a kettő. Alig várom a Tűzpróba filmet. :)
2015. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor láttam a filmet, még azt sem tudtam, hogy van belőle regény változat, tehát nem úgy néztem, mint adaptációt, hanem úgy, mint filmet. De annak pocsék volt, gyanítom, adaptációnak pedig még rosszabb.

De általában ez a helyzet, hogyha könyvből csinálnak filmet, ritkán éri el az eredeti színvonalat.

2015. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én elöbb a könyvet olvastam aztán a filmet néztem meg ! Pfuj ! A könyv a szerelmem lett , a filmet viszont utálom , teljesen máshogy van mint a könyvben !
2015. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alapötlethez képest (ami a könyv fülszövegén olvasható) a könyv is gyenge, én abban csalódtam nagyot. A film nekem jobban tetszett, bár tényleg eléggé eltér a könyvtől, szóval bőven lehet az is csalódás valakinek.
2018. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!