Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek hogy tetszett Leiner...

Nektek hogy tetszett Leiner Laura Bexi sorozatának 2. része?

Figyelt kérdés

Nekem tetszett de SPOILER! Azt hittem ebben a kötetben Bexi összejön Márkkal, de csak a végére kezdett kialakulni valami. Illetve a vége függővég, és megínt kell várni fél évet a folytatásra pedig olyan kíváncsi lennék :)

Szerintetek hogy fog folytatódni?



2015. ápr. 3. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Imádtam. És le Gerivel!Szerintem most az lesz, hogy Márk lesz nagyon felkapott és Bexinek csökken a népszerűsége, Lexiékkel meg majd lesz valami. Geri meg kap Körtétől, mert megint beleköpött a levesbe.

#Márker (Lili nincs egyedül, én is az vagyok)

2015. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ment a zöldkéz!

Én is nagyon remélem, hogy Körte jól elbeszélget Gerivel!

2015. ápr. 4. 17:55
 3/15 anonim válasza:
82%
Uuu nagyon szerettem,és olyan hosszú lesz aza fél év még:D remélem összejön már markkal,de azt is remélem hogy nem csak 3 részes lesz:D. Amúgy már most jobban szeretem mint a szjg-t ami nagy szó ám! #imadommarkot<3
2015. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
67%

Én is hasonlókra gondoltam.:) Csak olyan kár,hogy fél év múlva jelenik csak majd meg! Az szeptember, és olyan messze van még! Szerintem is jobb mint az Szjg. Na, akkor várjuk együtt a harmadik részt!

Márkerek FOREVER! ♡ :D

2015. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
65%
Ugye h márk jobb mint cortez:DE<3
2015. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak teljen már le az a fél év! Imádom Márkot <3 remélem összejönnek a kövi rész be.
2015. ápr. 7. 18:47
 7/15 anonim válasza:
89%
Reméljük hamarabb kiadják. Addig meg csak várni tudunk...sajnos :(
2015. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon nagyon tetszett!:)) a vegen egyaltalan nem ilyenre szamitottam, es nagyon nem szeretem Lauranal ezeket a fuggovegeket, amikor a legizgalmasabb resznel hagyja abba:) Gerit nagyon utalom, pedig az elejen meg szimpi volt, de termeszetesen Mark a best!<3

#forevermarker

2015. ápr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a 3. Reszben Mark lefogja utni Gerit:D
2015. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádom #márker
2015. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!