Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés
davide01 nevű felhasználó kérdése:

Tudtok ilyen könyvet?

Tudtok olyan könyvet mondani amiben egy szereplő életéről olvashatunk az ő szemszögéből? Előre is köszi:D 14/f

Keress kérdéseket hasonló témákban: tini, szórakozás, elfoglaltság, hobbi, fontos, szöveg, olvasás, könyv

2015. ápr. 16. 01:32  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy ha lehet akkor hétköznapi élete legyen a főszereplőnek de ez nem fontos Köszi:)

# 1/7Időpont 2015. ápr. 16. 01:40 Privát üzenet
Adrian Mole könyvek. Átlagos gyerek a saját életéről ír, én a te korodban imádtam őket, ezerszer elolvastam mindegyiket.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2015. ápr. 16. 03:25 Privát üzenet
Michael Ende - Momo

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2015. ápr. 16. 06:23 Privát üzenet

Az előző vagyok, elnézést, rossz könyvet irtam

Gerald Durrell:

Családom és egyéb állatfajták

Nem emlékszem már ra, hogh a szereplő meséli e a dolgokat, vagy a mesélő, de az egyszer biztos, hogy nagyon jó könyv. Legalább is szerintem. Jó olvasást! (:

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2015. ápr. 16. 06:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz:)

# 5/7Időpont 2015. ápr. 16. 07:21 Privát üzenet
Így hirtelen két sorozat jut eszembe, ami tizenéves fiúknak íródott, és egyes szám első személyben van, Dan Wellstől a Nem vagyok sorozatgyilkos és folytatásai, meg Buglyó Gergely Oni-trilógiája.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2015. ápr. 16. 21:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ú köszi ez a Nem vagyok sorozatgyilkos nagyon tetszik ment a zöldkéz neked is :D

# 7/7Időpont 2015. ápr. 16. 23:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok pár jó könyvet ajánlani 13 éves lánynak?
Tudtok könyvet ajánlani?
Tudtok ajánlani könyvet? (részlet lent)
Tudtok egy jó könyvet, ami Amsterdamban játszódik?
Tudtok olyan könyvet, amiben a gonoszok győznek?
Tudtok olyan könyvet?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!