Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ilyen könyvet?

Davide01 kérdése:

Tudtok ilyen könyvet?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan könyvet mondani amiben egy szereplő életéről olvashatunk az ő szemszögéből? Előre is köszi:D 14/f

2015. ápr. 16. 01:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy ha lehet akkor hétköznapi élete legyen a főszereplőnek de ez nem fontos Köszi:)
2015. ápr. 16. 01:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Adrian Mole könyvek. Átlagos gyerek a saját életéről ír, én a te korodban imádtam őket, ezerszer elolvastam mindegyiket.
2015. ápr. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Michael Ende - Momo
2015. ápr. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, elnézést, rossz könyvet irtam

Gerald Durrell:

Családom és egyéb állatfajták

Nem emlékszem már ra, hogh a szereplő meséli e a dolgokat, vagy a mesélő, de az egyszer biztos, hogy nagyon jó könyv. Legalább is szerintem. Jó olvasást! (:

2015. ápr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz:)
2015. ápr. 16. 07:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Így hirtelen két sorozat jut eszembe, ami tizenéves fiúknak íródott, és egyes szám első személyben van, Dan Wellstől a Nem vagyok sorozatgyilkos és folytatásai, meg Buglyó Gergely Oni-trilógiája.
2015. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ú köszi ez a Nem vagyok sorozatgyilkos nagyon tetszik ment a zöldkéz neked is :D
2015. ápr. 16. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!