Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King könyv a...

Melyik Stephen King könyv a jobb? Az Állattemető vagy a Ragyogás?

Figyelt kérdés
És miért? :)
2015. jún. 21. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó. De a két könyv közül a Ragyogás a jobb. Hogy miért? Mert a Ragyogás szerintem sokkal hátborzongatóbb.
2015. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jún. 21. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg mindkét könyv nagyon jó , de szerintem a Ragyogás jobb. Nekem legalábbis jobban tetszik.
2015. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Állattemető volt a kedvencem.:)
2015. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jún. 21. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon jó. A Ragyogás jobban kidolgozott, sokkal terjedelmesebb, és szerintem félelmetesebb is. Betojtam rajta párszor. Az Állattemető viszont lélektanilag volt megterhelő, teljesen letaglózott. Nem tudnék választani a kettő közül.
2015. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszii :)
2015. jún. 22. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:
A Ragyogást szeretem jobban, de szerintem Az állattemető félelmetesebb. Mégis A ragyogást szeretem jobban, az is kellően félelmetes, és valóban kidolgozottabb. Na meg folytatása is van, nem régen jelent meg, az se lett rossz (na jó, annyira nem király, mint A ragyogás, de érdekes, nekem tetszett).
2015. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem rossz se a Ragyogás,se az Állattemető,de ha dönteni kéne akkor a Ragyogás a jobb.Bár most a Christine-t olvasom,borzasztóan élvezem!
2016. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!