Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King, Állattemető és...

Stephen King, Állattemető és Cujo?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam el a cujo-t(nagyon sajnáltam szegény kutyát), most kezdtem el olvasni az állattemetot. Még az elején járok amikor Louis és Crandall beszélgetnek az állattemetőről meg arról h nem lehet borzor vagy mosómedvét tartani mert veszetséget terjesztenek, és megemlít egy bernáthegyit is aki e miatt embereket ölt.

Nem lehet h ez a bernáthegyi cujo?

Rákerestem de semmit nem találtam ami erre utalna.


2015. júl. 18. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy utalás Cujo-ra, állítólag Stephen King gyakran utal a saját könyveire.


[link]

2015. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 18. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Több ilyen apró említés van King könyveiben, a legtöbb regénye egy világban játszódik, tudnak a szereplők egymásról, ha híresebb dolgot tettek.
2015. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt, a legtöbb regénye az USA Maine államában játszódik, és gyakran megemlíti a más könyveiből ismert városok neveit.
2015. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a kutya ugyanaz a kutya, de ha több King könyvet olvasol majd, akkor meg sem lepődsz majd az ilyesmin, csak mosolyogsz egyet, mivel ezt igen gyakran csinálja :) Sokszor lehet találkozni futólag olyan szereplőkkel egy-egy regényben, akik más regényben fontosabb szerepet játszanak.
2015. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Két Rose elején a nő az egyik Tortúra regényt olvasta; a Ragyogás szállodájáról is említést tesznek az egyik regényben.
2015. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)úgy látom itt sok értelmes ember is fellelhető

Egyébként a ragyogás a kedvencem

2015. aug. 13. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!