Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ugy tudnék az írásiomhoz...

Ugy tudnék az írásiomhoz olvasokat szerezni? Már probálkoztam egy két oldalon de nem igazán jött be.

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Türelmesnek kell lenni. Amúgy meg vannak különféle pályázatok is, amelyeken lehet indulni. Nem nagy cucc az egész, de lehet, hogy ér valamit, talán, ha bekerül a műved. Amúgy tényleg nem olyan könnyű olvasokat szerezni, inkább próbálkozz meg a könyved, novelláid, stb-d kiadásával. Máshogy nem nagyon megy, meg neten honnan tudod, hogy ki olvasta és ki nem a művedet?
2015. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Soha nem gondoltam mèg pályázátra. Bár egyszrt gondolkoztam rajta, de aztán elvetettem az ötletet.


Novelláim tul rövidek ahoz, hogy kiadjam. Van egy regènyem ami má majdnem kèsz van. Az egy erotikus dráma amivel lehet majd megprobálkozok egy kiadónal csak nem tudom mèg melyiknèl

2015. aug. 10. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!