Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudok online verseskötetet...

Hol tudok online verseskötetet szerkeszteni és rendelni?

Figyelt kérdés
A párom újabb "hobbija", hogy versbe szedi a kapcsolatunk nagyobb mérföldköveit,és én ezeket a verseket lementettem,és szeretném neki egy kis keményborítós füzetecskébe összeszedni és megrendelni.Nem sok versről van szó,de ezt a keveset is szeretném kézenfogni. Nem tudom erre hol lehet lehetőségem,melyik onlineshopban vagy esetleg üzletben ha Szegedi vagyok?

#vers #könyvszerekesztés
2015. aug. 26. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban nyomda, vagy ha találsz egy olyan PoD kiadót (magánkiadót), amelyik vállal egyszeri, egy példányos munkát, akkor ők. (Szerintem ez jóval drágább.) Ha van a környéken, akkor egy igényes nyomtató- fénymásoló szalon is segíthet, ha van kötészetük, és esetleg felárért vállalják a kiadványszerkesztést. Ez jóval korlátozottabb lehetőséget jelent, valószínűleg nincs lehetőség egyedi méretre, ami verseskötetnél zavaró lehet. Marad egy profi nyomda, de az bizony drága mulatság lesz.


Spórolni úgy tudsz, ha magad szerkeszted a kötetet, de ha nem értesz hozzá, akkor a végeredmény nem lesz szép, tehát ezt nem ajánlom. Viszont ötven oldal alatt talán nem érné meg - akkor egyszerűbb egy papír-írószer boltban valami szép, keményfedeles könyvecskét beszerezni, és kézzel átírni bele a verseket. (Akár kalligrafikusan, ha van hozzá érzéked.)

2015. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a választ!
2015. aug. 27. 01:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami még eszembe jutott ezzel kapcsolatban, hogy esetleg - ha fotókkal is kiegészítenéd - akkor a CEWE fotókönyv szolgáltatás is jó lehet. A honlapjukról ingyenesen le lehet tölteni a fotókönyvkészítő programot, és az elkészült albumért kell majd fizetned.

Én mondjuk abszolút kézzel készítős párti vagyok, de használtam már fel ennek a cégnek a szolgáltatását szöveggel kiegészített albumhoz, és szerintem jó lett :)

2015. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül is a saját-kezű elkészítés mellett döntöttem, talán még jobban is jártam,mivel egy pont versekhez illő kemény borítós kis füzetet találtam, és szépen is írok hála ég, plusz időben el is készítem, szerintem ennek még jobban örül majd,ha látja foglalkoztatott a dolog és szántam rá több időt...reméljük:) Nagyon szépen köszönöm a választ ez a későbbiekben hasznos lesz számomra!:)
2015. aug. 31. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!