Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen amatőr írói történeteke...

Milyen amatőr írói történeteket olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem olvasok szívesen amatőröket.
2015. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudod senki sem profiként kezdi. :) De köszönöm a véleményedet. :)
2015. szept. 6. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
FANTASY! :DDD
2015. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3. válaszadó vagyok.


Én a fantasy könyvekre szavazok! :D Csak azokat olvasok és imádom.


És a könyvsorozatokat is szeretem. Tehát örülök, ha az író veszi a fáradtságot, hogy egy olyan történetsorozatot dolgoz ki, minek a végére már teljesen megváltozik minden.


Sok sikert! :)

2015. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. szept. 6. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem véletlen az első válasza. A legtöbb amatőr író abból indul ki, hogy elolvassa egy híres író regényét, és azt szinte úgy ahogy vagy ellopja, csak neveket, és helyszíneket változtat meg.


Tehát a kérdésedre a válasz, olyat, ami egyedi, és nem valami sablon szar. Vagy ha egy sablon alapra épít, akkor legyen valami olyan plusz a regényben, ami máshol nem található meg.

2015. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az utolsó válaszadóval. Attól, hogy amatőr író, még nem feltétlen jelenti azt, hogy nem lehet semmiféle saját ötlete és jól kidolgozott karakterei. Hogyan máshogy fejlődhetne, ha nincsenek visszajelzések, mert látatlanul elítélik?


A kérdésre válaszolva, sci-fi, fantasy, valóéletben előforduló helyzeteken alapuló történet, bármi jöhet. Még akár romantikus regények is - de nem olyan felállásban, ahol van két ember, akik megmagyarázhatatlan okokból szeretik egymást és gyorsan happily ever after. Szeretem a drámai fordulatokat, ne lehessen már az első két fejezetből megmondani, hogy ki áll a dolgok mögött a végén.


Ugyancsak jó volna már egy családos embert (vagy asszonyt) látni a regény főhőseként.

2015. szept. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen részletesen válaszoltok. Nagyra becsülöm az ilyen válaszadókat, nem gondoltam volna, hogy ennyire komolyan veszitek. Még egyszer köszönöm, és ha megszületik a történet akkor mindenképpen szólok. :)
2015. szept. 9. 09:06
 9/9 anonim válasza:

Fantasy, Scify, Történelmi, Horror, Krimi, Valóság.


Szeretek olvasni, de a szerelmit rühellem. Szeretek amatőröktől olvasni, ők még nem aggódnak annyira amiatt, hogy jó lesz-e, tapasztalatom szerint sokkal jobbak.

2015. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!