Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írók! Mi volt az első befejeze...

Írók! Mi volt az első befejezett művetek? Nekem kész 1.200 oldal!

Figyelt kérdés

Nekem több is van,egy világról írok csak:

1.Könyv:479 Oldal

2.Könyv:416 Oldal

3.Könyv:230 Oldal eddig

Hogy ne fikázzon senki,oldalanként 300 szó van,tehát átlagos mennyiség.

Várom a válaszokat!

Addig fogom folytatni míg csak van ihletem.



2015. okt. 3. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

A mennyiseg es a minoseg kozott semmilyen osszefugges nincs. Lehet hogy teleirtal 1200 oldalt, de ha ebben mered a 'teljesitmenyedet', inkabb nem akarom elolvasni amit irtal.


Tudod az igazan jo irok egy fel oldalban is tudnak olyat irni, ami feler a te 400+ oldalas iromanyoddal.

2015. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Raktam ki ide gyk-ra rengeteg írásomat,csak annyit mondtak hogy szöveggondozásra szorul,tehát rosszul írom,de a tartalom jó.Három kérdést szenteltem különböző részleteknek név nélkül,mindenhol ugyanazt kaptam.Jó!
2015. okt. 3. 10:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Magyarul elolvastam 1-2 és így kb. se negatív, se pozitív nyomott nem hagyott bennem, nem törném magam, hogy olvashassam a többi részét.

Ha téged ez szórakoztat, akkor írjad. De attól, hogy otthon ül a polcon 1200 oldal firkálmány, te nem vagy író...

2015. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? Attól, hogy itt pattogsz, még nem leszel író. Jó neked, hogy kétnaponta kiírod, hogy "1200 oldalt írtam, yeeeeeee"? Igen, tudjuk.
2015. okt. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

xD igazatok van :DD

csak szeretek érdeklődni

könnyesre röhögtem magam mikor megláttam

már megint te? halálos vagy xD

2015. okt. 3. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
A terjedelem baromira nem számít, legfeljebb annyiban, hogy írás közben jobb esetben megtanulsz hatékonyan gépelni. A kritikákat érdemes komolyan venni, különösen akkor, ha nem csak dicsérnek, sokat lehet tanulni már csak abból is, ha elgondolkodsz rajtuk. A legtöbb profi írónak van legalább három-négy, de akár nyolc-tíz megírt, de nyilvánosságra nem hozott kézirat a fiókjában már az első publikált műve előtt, az nagyon ritka, hogy valaki első próbálkozásra vállalható minőségű szöveget és történetet alkosson.
2015. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy haiku. Három sor volt öt-hét-öt szótaggal. Az enyém rövid. A műfaj mestereié talán hosszabb, mint a legterjedelmesebb regény, pedig az is három sor öt-hét-öt szótaggal.
2015. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia :) Nekem az elsőm egy 16 oldalas novella volt, amit az északi germán világba ágyaztam. Fiktív az egész, nincs benne Odin, meg a többi istenség, de egy törzsi hiedelemből/babonából sarjadó értékrendszerről és annak megsértéséről szól. :-) A suliban meghirdetett novellaíró pályázatra készült, és nyertem vele. Tudom, nem egy nagy pályázat, de valahol el kell kezdeni, és végül is örültem neki. Most írok egy 4 kötetes regénysorozatot, amit ki szeretnék adatni. 3 éve írom, és szinte minden bétám pozitíve értékelte a történetet és az írásmódot.


Nem tudom, mire vagy mg kíváncsi :D 20/L

2015. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

És?! Ha minőségileg szr, akkor tök mindegy, milyen terjedelmű, mert olvashatatlan lesz.


Egyébként, aki oldalakban méri a tehetségét, az olyan is!

2015. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azért van ennyi szemét iromány a piacon, mert ma mindenki azt hiszi magáról, hogy attól, hogy kicsit tud fogalmazni, már író lett...

Nem olvastam a regényed, de nekem mindig gyanús az, ha valaki gyorsan csinál sokat. Bármiből...

Egyszerű logika: a mennyiség és minőség általában fordítottan arányos egymással.

Hacsak valaki nem zseni. De azok meglehetősen kevesen vannak...

Még pl. G.R.R. Martin könyveiben is elég sok a túlírás, pedig azért az öreg tud írni és gondolom a szerkesztője (ha van) meg is húzza az oldalakat...

Az, hogy valaki könnyen ír sokat, általában kezdők betegsége, akiknek írását még soha nem látta egy jó szerkesztő.

Visszasírom azokat a régi időket, amikor még nem volt ilyen könnyű könyvet kiadni és a mai könyvpiachoz képest alig-alig jelent meg valami; mert most meg a sok borzalmas írástól nehéz jó könyvet találni...

2015. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!