Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan lehet a Librinek...

Hogyan lehet a Librinek használt könyvet eladni?

Figyelt kérdés

Vannak 2013-as kiadású tankönyveim, amik lényegében nem voltak használva, csak megvettem, de végül mégse kellettek (Konkrétan NTK-s gimis törikönyvek). Ezeket hogyan lehet a Librinek eladni antikvár könyvként?


Illetve olyan könyvem is van, amit mástól kaptam, használat nélkül, csak fólia van rajta meg egy név az elejére írva. Az ilyet még beveszik, vagy a fólia miatt már nem fogadnák el?


Egy éve próbálom eladni őket, de nem sikerült, azért gondoltam, így megpróbálnám.


Valaki próbált már ilyet mostanában? Hogyan megy ez és hova kéne bevinnem?



2015. okt. 15. 01:59
 1/2 A kérdező kommentje:

És még valami. Hallottam, hogy csak potom összegért veszik be, mégis láttam a Librinél olyat, hogy antikvár, jó állapotú könyvet szinte az eredeti áráért adtak, például olyat, ami újan 2.700, de antikvárként 2.300-ért adták.


Szóval megveszik tőlem 500-ért, ők meg 1.500-ért adják tovább, mert nekik csak így éri meg?


Mert ez esetben nem viszem el hozzájuk, viszont eladni nem tudom, mert kis városban lakom és postaköltséget senki sem akar fizetni, pedig voltak már rá jelentkezők az ország másik feléből. Jófogáson próbáltam, máshol hol lehetne még? Van esetleg valami Facebook csoport, ahol nagyobb esélyem lenne eladni?

2015. okt. 15. 02:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülnél te ha 500-ért elmenne egy könyv, ha nem tudod eladni személynek, akor összesen fogsz annyit kapni antikváriumtól...
2015. okt. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!