Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok romantikus ifjúsági...

Tudnátok romantikus ifjúsági könyveket mondani amibe népszerű rosszfiú van?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok ilyet megköszönném, ja és kérlek titeket amit írtok ne legyen túl nyálas, inkább élvezhető, izgalmas, ha tudtok fantasy-nak is örülnék, és ugye inkább tizenéveseknek szóljon.

2015. okt. 18. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerethetetlen (én 15 évesen olvastam és nagyon megfogott. Viszont eléggé elgondolkodtaó és komoly témákat vet fel... Seth elég népszerű fiú benne szerintem xd ) , Szent Johanna gimi (ezt szerintem mindenki ismeri), Rockstart kaptam karácsonyra (Rockstar a hapsi...mondjuk egyértelmű xd), Oszidián (15 éves kortól ajánlom :3).... Huh egyenlőre Ennyi :D ha eszembe jut még valami írok ;) csak mostanába már nem igen olvasok ifjúsági regényeket... Nehéz vissza emlékezni na xd mennyi idős vagy? Úgy lehet könyebb dolgom lenne :D
2015. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsánat! Most olvasom hogy roszfiú xdd nagyon este van már nekem (első vagyok)
2015. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Crash-zuhanás (16-os) na ebbe roszfiú van xd Mégegyszer bocsika!
2015. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igen a Szent Johanna Gimit olvastam, a többire rákeresek, egyébként 15 éves vagyok.
2015. okt. 19. 18:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként az első válaszolónak nembaj, hogy népszerű, olyanokat is szívesen olvasok! :)
2015. okt. 19. 18:09
 6/9 egy.utazo.lany válasza:
Az Esztelen c. trilogiat nezd meg. Ebbe felig jo- felig rossz a fiu, viszont eleg hires, vagyis ahogy bontakozik ki a tortenet, ugy egyre hiresebb lesz. Nekem nagyon tetszett, egyik best konyv.
2015. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elfújta a szél: Rhett Butler <3
2015. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, rájuk is keresek. :)
2015. okt. 31. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz fiú kell akkor: Simone Elkeles Tökletes kémiáját mindenképp kell olvasnod! (3 kötetes,mindkét főszereplő szemszögéből)

Becca Fitzpatrick - Csitt csitt

Jamie McGuire -Gyönyörű sorscsapás ( ez azért jó mert az első könyv a lány szemszögéből van,a második a pasiéból,a harmadik pedig váltakozva)

Nekem ez a T.O.P. 3 :D

2015. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!