Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor jelenik meg magyarul...

Mikor jelenik meg magyarul Colleen Houck Tigris sorozatának negyedik kötete?

Figyelt kérdés
Nem tudjátok hogy mikor fog megjelenni a Tigris sorozat 4. rész? Már olvastam az első hármat és mindegyik nagyon tetszett és már nagyon várom a negyediket. Ki mit tud róla? Olvastátok? Ha nem nagyon ajánlom!!

2015. nov. 17. 12:14
 1/2 bercy1998 válasza:

Olvastam őket és nagyon jó..:D Elkezdtem fordítnai ésolvasni a negyedik részt de nagyon durva volt...rengeteg minden történik benne hihetetlen rövid idő leforgása aladt..é smost ez nem fog jól esni de én egy csomag zsepi nélkülnem tudtam meglenni nélküle ...vagy nagyon szomúran vagy valmai elképesztően jól tárta elénk az eseményeket az írónő..

Hát elvileg a köviévben fogjákkiadni vagy az azt követőben..:D De megéri elolvasni én a feléigjutattam de..letehetetlen..:D

2015. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy jövőre fog megjelenni. :)
2016. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!