Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ilyen romantikus könyveket...

Ilyen romantikus könyveket ajánlanátok? (Lent)

Figyelt kérdés

Amiben a fő szál a romantika. Nem is kell mellé semmi. Semmi mellékes bonyodalom. A szerelem teljesüljön be.

Nem muszály reálisnak lennie, de azért ne legyen túl elrugaszkodott.

Valami könnyen olvasható, szép történet. Lehet novella is...

Köszönöm



2015. dec. 2. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a fanfictionöket, mert azoknak a 99%a arról szól, amiről olvasni szeretnél.

Amúgy talán Rainbow Rowelltól(/től) az Eleanor és Park.

Őszintén szólva még nem olvastam, de barátnőm elmondása alapján szerintem megfelelne az elvárásaidnak.

2015. dec. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én imádom Nora Roberts és Susan Elizabeth Phillips összes könyvét. Szívből ajánlom Neked is. A 2 másik kedvencem Julie Garwood és Julia Quinn (ha szereted a történelmi romantikusokat)

Valamint még nagyon tetszett Julie James - A hamis partner, Katie McGarry - Pushing the limits és folytatásai, Kristen Ashley - A titokzatos ő és A vadember, Stephanie Perkins - Anna és a francia csók.

2015. dec. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. dec. 3. 16:40
 4/4 Rencsy0095 válasza:

Susan Elizabeth könyveit én is ajánlom, valamint Sandra Brown könyveit. Esetleg próbálj meg tinikönyvek keresésével, hisz a legtöbbjük a szerelemről szól.

pour-a-tous.blogspot.hu

Ezen az oldalon sok könyvet megtalálsz pdf-ben is, tehát ha olvasol úgy is, akkor én ajánlom az oldalt, biztos találsz a kedvedre valót. :)

2015. dec. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!