Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dedikált könyv rendelése...

Dedikált könyv rendelése bookline-on, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Velem két alkalommal is megesett, hogy olyan könyvet rendeltem bookline-on, mely dedikáltként volt feltüntetve. Mikor megérkezett a csomag persze leesett, hogy sima könyvet küldtek a megígért extrák nélkül. Nem panaszkodhattam, mivel az árát tekintve még könyvnek is olcsó volt, nemhogy dedikált legyen (bár kevésbé ismert alkotókról volt szó, ezért se fogtam gyanút rögtön az árát látván), de erkölcsileg akkor sem szép húzás. És mivel másodjára is ezt tették velem joggal merül fel a kérdés: ezek után lehet-e hinni a bookline-nak? Mert ilyen alapon a több pénzért árult könyv se biztos, hogy dedikált lesz, hiába tüntették fel előzőleg az adatlapján. Esetleg vannak emberek, aki rendelkeznek hasonló, vagy éppen pozitív tapasztalatokkal ez ügyben?

2015. dec. 11. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem írhattál volna nekik egy e-mailt, vagy akár fel is hívhattad volna őket. Lehet, hogy megválaszolták volna, hogy miért történt mindez, vagy észrevették volna, hogy hibásan tüntették fel és javítják.
2016. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!