Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tinikönyvek, amiket lehet...

Tinikönyvek, amiket lehet kapni könyvesboltban vagy könyvtárban kölcsönözhetőek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Próbálok felállítani egy TOP 20-as tinikönyv listát amiket még nem olvastam... csak valahol a 13. helyen megakadtam. Tudna valaki jó, érzelmes de nem túl csöpögős tinikönyveket ajánlani? Amik eddig tetszettek: D.A.C. , Szjg, Lufi-sorozat, Hűvösvölgyi suli, Akkor szakítsunk, Bexi-sorozat, Időfutár, LoL könyvek, Bezzeg az én időmben...

És a kérdés, ami szerintem sokakban felmerül, hogy miért írtam, hogy boltban kapható és kikölcsönözhető? Mert pöttyöskönyvből ilyen ugye rengeteg van, de keveset találok ezeken a helyeken... És asszem ennyi.



2016. márc. 8. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

1. Cassandra Clare: Pokoli szerkezetek sorozat

2. Végzet ereklyéi sorozat

3. Tavi Kata: Sulijegyzetek sorozat

4. Leiner Laura:Bábel

5: James Dashner: Az útvesztő sorozat

6: John Green : Csillagainkban a hiba

7: Leiner Laura:Akkor szakítsunk

8 Rachel Renée Russel: Egy zizi naplója sorozatt

2016. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek kapható a Libriben
2016. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kerstin Gier - Időtlen szerelem trilógia

Alex Flinn - A szörnyszívű

Jessica Day George - Éjféli bál

Amúgy az teljesen változó, hogy a könyvtárakban mi van meg, a könyvesboltokban is a készlettől függ. Lehet az egyik boltban a hegyekben áll az, amiből a másikban már egy sincs. :) De a netről tutira megkapsz bármit mégha a boltban nincs is.

2016. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire tini a tini...


Én Harry Pottert mindenképpen ide sorolnám, Illetve az Aramanth titka trilógiát is. Ezek mellett nagyon jó a Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei (áprilistól ez is trilógia lesz :))

De a mai tini-irodalmat nem ismerem :zokogós-önsajnálós szmájli:

2016. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csitt csitt

Angyalsors trilógia

Emily the strange

2016. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!