Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt a legjobb Harry...

Sara26 kérdése:

Melyik volt a legjobb Harry Potter fanfiction amit olvastál?

Figyelt kérdés
Regény hosszúságú, nem slash

2016. ápr. 23. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nurmengard trilógia
2016. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Lily Evans naplója
2016. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Rion_marcus ***** válasza:
51%
A napló sem rossz, de a Nurmengard trilógiát nem lehet űberelni :D
2016. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek Rion_Marcussal :)


A Nürmengard trilógia a legjobb :)


Aztán nekem még tetszett(nem kedvenc sorrendben linkelek)


Harry Potter és Mardekár medálja

[link]


A Névtelen nevében

[link]


Bellatrix Black

[link]


Forgószél - avagy Ginny Weasley és a Bájitalok Hercege

[link]


A vér nem válik vízzé

[link]


Lily naplója és a folytatás

[link]

[link]


Egy Dursley Roxfortban és a folytatás

[link]

[link]


Fekete lamoure

[link]

2016. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Rion_marcus ***** válasza:
74%

Óóó, nem is tudtam, hogy a végzős Dursley még megy tovább. Azt hittem az író feladta. Am van még néhány jó fanfiction ezeken kívül:

Botrányosan szégyenletes ellenség trilógia

Az Anhuin Tüze (befejezetlen)

Egy Dursley Roxfortban

James Potter-sorozat

A rúnák mestere

Bujdosó főnix (befejezetlen)

Harry Potter és a Méregpenna

Kalandorok 1

Harry Potter és az Ikrek Rejtélye

Harry Potter és a Visszatért lelkek

Harry Potter és a halálos ereklyék - Alternatív befejezés írta: 1Exmemoriam (Van egy befejezetlen folytatása, az is érdekes lehet)

Az utolsó tűzmágus (a folytatásai nem annyira jók)

A legpompásabb rémdenevér-rontás

Piton portréja

Tekergőnek áll a világ

Ha Lord Voldemort elbénázza... (az előző folytatása)

Azok a régi szép napok…

Mi lett veled, Mardekár?

Becsülettel helytállni és győzni

Harry potter és az utolsó álarcos

2016. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Az eddig említettek közülaz Egy Dursley a Roxfortban-t és a Visszatért lelkek fanfictionokat ismerem és nekem is tetszettek.

Huh, rengeteg van, nem tudnám felsorolni mindet amit idáig imádtam,van angol meg magyar is bőven:D

Severitusból is van egy pár,mint a Lily Evans bűbája, a Boldog napok a pokolban vagy a Szérum, de tényleg rengeteg van.

Viszon van 3 fanfiction ami hosszú is és szerintem borzalmasan jól meg is lett írva, az első 3 kedvenc fanfictionom.

Az harmadik a Harry Potter és a Sötét Nagyúr(ezt nem a Merengőn olvastam) nekem nagyon tetszett, izgalmas és jól összerakott, érdemes legalább egyszer elolvasni.

A második kedvencem a Harry Potter és a Belső ellenség, aminek a Harry Potter és a Leláncolt Lelkek a folytatása, ez egy severitus.De valami eszméletlen, egyszerűen imádom, teljesen olyan mintha a könyvet olvasnám,könyvhű karakterek és nagyon jó cselekmények, nem lehet nem szeretni, én már vagy ötször kiolvastam, és most is épp a felénél járok kb., nem tudom megunnixD

De az első helyen még mindig egyértelműen a Lily Evans naplója és a folytatása a Hajrá Potter! áll.Szerintem ezt nem nagyon kell bemutatni, elég sokan ismerik és szeretik, de még mindig nem elegen.Szerintem egy igazi Harry Potter rajongónak muszáj ezt elolvasnia, nagyon lebilincselő (főleg egy Jily rajongónak^^), és teljesen olyan mintha maga Rowling írta volna, pont így képzeltem el a Tekergő-kori szereplőket, nincsenek rá szavak milyen nagyszerű ez a fanfiction:D

2016. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az eddig felsoroltak közül nagyon sokat olvastam és imádtam, de muszáj hozzá tennem még egyet, amit nagyon, nagyon imádok. Stílusban nem egészen illik ezek közé, de én nagyon szeretem, mert pont olyan elvetemült és bolond, mintha az én szintén elvetemült és bolond agyamból pattant volna ki. Ez pedig nem más, mint a Ha nagy leszek, Pottergyilkos leszek - egy hülyéből sok hülye című gyönygszem Sarah Malfoy tollából. Hihetetlen vicces.
2016. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. ápr. 25. 12:49
 9/14 anonim ***** válasza:

RekaDeLaCool - Bellatrix Black története

Kisera - Toujours Pur

2016. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Harry Potter és Mardekár medálja

Xerosis

Salvador Benevolus

Szérum

Boldog napok a pokolban (legfőképp ez)

2016. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!