Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kós Károly - Az országépítő!...

Kós Károly - Az országépítő! Tudnátok ehhez hasonló könyveket mondani?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy érdekel a történelem, a régmúlt korok, a magyarság története (főle ez), de mégis nagyon nehezen jegyzem meg a dátumokat, eseményeket, személyeket.

Rájöttem, történelmi regény formájában könnyű szerrel tanulhatok, mert amellett, hogy szórakoztató, meg is tanulom a történelmet, ha történet formájában van felelevenítve.


Ez a könyv nagyon tetszett, és tudom, hogy nem minden volt úgy a valóságban, mint a regényben, de azért segített. Szóval ehhez hasonlóakat keresek, amelyek egy bizonyos személyt (uralkodót, főbb személyeket), korszakot hitelesen és élvezhetően ábrázolnak a magyarság történelméből.

Magamról talán annyit, hogy 15 éves vagyok, és nem igen vagyok jártas a történelemben, szóval ehhez igazodva ajánljatok regényeket.



2016. máj. 3. 20:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!