Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Én szeretem Leiner Laura...

Én szeretem Leiner Laura könyveit, és már olvastam SZJG-t+ a Kalauz, Bábelt, Bexi sorozatot és az Akkor szakítsunkot. Legjobban a Szent Johanna Gimi tetszett, és esetleg nem tudtok hogy van-e ahhoz hasonló könyv, vagy Laurának más kiadott könyve?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Igazából Leiner Laura összes könyve ugyanarról szól, csak más nevekkel és helyszínekkel. Ha egyet olvastál, akkor kb mindet olvastad. De tudomásom szerint jelenleg nincs más kiadott könyve, bár lehet tévedek, mert annyira naprakészen nem követem a munkásságát.
2016. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy két régebbi könyve pl: Remek!

Ez is remek!

Russel&Bee

2016. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az összes Lolos könyv.én jobban szeretem a lol-os könyveket.

Rengeteg van pl: Segítség youtube sztár lettem, láthatósági mellény lúzereknek stb. Nézz utánna

Vagy ott van Meg Cabot egy igazi amerikai lány . Ezek mind hasonlóak

Vagy a Duff (filmben is meg van).

2016. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bogi2004 válasza:

Tavi Kata - Nyitótánc

Tavi Kata - Ballépések

Tavi Kata - Táncvarázs

2016. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A könyvek, amelyeket a 4. kommentelő írt tényleg nagyon hasonlóak, igazán jó könyvek.
2016. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek reméltem hogy normálisat írtok... nagyon köszönöm :)
2016. júl. 30. 23:38
 7/7 Csakegylányatömegből ***** válasza:

Leiner Laura további könyvei:

-Remek!

-Ez is Remek!

Hasonló könyvek:

- Összes LOL könyv.

- Hűvösvölgyi suli.

2018. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!