Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Van itt olyan, aki könyvbe tudna készíteni fekete-fehér, nem túl bonyolult rajzokat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: könyv, rajz, grafikus

2016-07-28 23:45  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Én attól függ miről. Milyen kellene?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016-07-29 08:17 Privát üzenet
Grafikus vagyok. Mit szeretnél?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016-07-30 05:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Assassins creed konyvsorozat ugye ugy jott ki hogy Arulas es utana a Fekete Lobogo. De mivel Edward elt elobb ezt nem ertem. Hogy olvassam?
Pontosan hol említik a Harry Potterben, hogy Dean Thomson fekete?
Sötétbarna/fekete hajból hogy lehet középbarna színű hajat festeni? Vki házilag festi?
Olyan képet szeretnék magamról csinálni, hogy fekete fehér, de a szám piros rajta. Melyik képszerkesztővel lehet ezt szépen kivitelezni? A photoshop nekem tul bonyolult, van..
Egy 16 éves fiúnak a régi poszterei helyett szeretnék én rajzolni valamit.9 A4-es méretű képet szeretnék amiben lehetőleg a piros és a fekete szín a domináns. De mit lehet ami nem..
Finom, nem túl bonyolult torta? Esetleg fekete-fehér?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu