Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King nem számít...

Stephen King nem számít népszerű írónak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Soha nem olvastam még Stephen King regényt, valahogy mindig elkerülte a figyelmem. Utóbbi hetekben nagyon ráizgultam a "AZ" című regényére, mindenütt kerestem, de sehol nem találtam, még antikváriumban sem. El is felejtődött, aztán csak agyaltam rajta, hogy valamit el kellene olvasni tőle, a választásom a Búra alattra esett. Beballagok a két könyves mafiához, nem hogy ez nem volt, de Stephen King regények is alig. Tipikus mindenütt a Sötét torony sorozat, ami engem hidegen hagy...

2016. júl. 29. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de népszeű
2016. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Népszerű író. Az, hogy számodra nem volt az, az más dolog.


Csak a Szukits oldalán több mint 15 könyv érhető el az írótól.


Az Alexandra esetében is érdemesebb netről rendelni a boltba, amit szeretnél.

Ha igazán kiváló művel akarod kezdeni, javaslom a Ragyogást, ha pedig nem misztikus, horror könyvre vársz, akkor pedig A remény rabjai.

2016. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért nem találtál tőle, mert megvették őket. Az "Az" egy igen kedvelt műve, a Bura alatt meg mindnekit érdekel a sorozat miatt.
2016. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akárhányszor elmegyek a helyi Alexandrába (hajdúszoboszlói vagyok), mindig temérdek King könyvet találok, nemcsak egyfélét. Szerintem te rossz helyen keresgéltél, kérdező.
2016. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Állítom, benne van a hazai könyvkereskedelemnek legtöbb bevételt hozó 10 íróban.
2016. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a héten adtam el az AZ-t egy könyves adok-veszek oldalon, szinte azonnal lecsaptak rá, szerintem is nagyon népszerű író. Esetleg antikváriumokban is próbálkozhatnál.
2016. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A közeljövőben tervezi újra kiadni az Európa Kiadó több más kötet mellett az Az-t is.
2016. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem megvan az It. Egyik legjobb könyve.
2016. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7, te ezt honnan tudod? mert annak én is nagyon örülnék!:) meg lehet valahol nézni ezt?
2016. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az Európa Kiadónak van egy Stephen King nevű FB-oldala, ott olvastam az alábbiakat (bemásolom):

"Olyan sokan kérdeztétek már, hogy mi várható még idén Kingtől, hogy most felfedjük a terveinket:

– In the Tall Grass / Throttle (A magas fűben / Teljes gázzal, Joe Hillel közösen írt elbeszélések), augusztus

– Susannah dala (A Setét Torony 6.), szeptember

– Roadwork (Az átkozott út, Richard Bachman-regény), szeptember

– A Setét Torony (A Setét Torony 7.), november

– End of Watch (Az utolsó műszak, Bill Hodges-trilógia 3.), november

Minden tekintetben lehetnek még változások, de a jelenlegi tervek szerint így áll a helyzet. Természetesen jövőre is folytatjuk a korábbi, mára már beszerezhetetlen regények újrakiadását, amik között nagy valószínűséggel szerepel majd az AZ is."

2016. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!