Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A hazudósok, véleményt mondaná...

A hazudósok, véleményt mondanátok róla? Nem igazán értem a végét, valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
elolvastam ezt a könyvet és a végét nem igazán értem , az leesett , hogy meghaltak kivéve a csaj de akkor a lány amikor emlékezni próbált , hogy mi történt és mondjuk amikor leugrott a szikláról meg ezek akkor meg is csinálta és odaképzelte a többieket is vagy az ágyában feküdt és csak gondolta , hogy megtörtént ? nektek tetszett a könyv?

2016. aug. 22. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok mindent én sem értek a könyvvel kapcsolatban. Pl.: a könyv elolvasása után én úgy hittem, hogy szellemként voltak jelen a többiek, de aztán valahol azt olvastam, hogy csak képzelte őket. Pedig olyan valóságos volt minden, ami a lánnyal történt miután visszatért a szigetre.

Amúgy én nagyon szerettem a könyvet, sokat sírtam is a végén. Nagyon sajnáltam szegény gyerekeket, hogy meghaltak, meg a két kutyát is.

2016. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szellemként jelentek meg, mivel mikor valaki más is volt a főszereplő lány társaságába, a barátai soha nem voltak ott. Na meg ott volt a sok titkolózás meg mentegetőzés, mikor Cadence kérdőre vonta őket, hogy mért nem írtak soha neki, meg az ajándékokkal kapcsolatban a kérdések.

De ez csak az én véleményem. Lehet, hogy más máshogy értelmezte a könyvet.

2016. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!