Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri megvennem a készíts...

Poirot15 kérdése:

Megéri megvennem a készíts mangát Cd melléklettel című könyvet?! Ez segít abban, hogy valós emberekről tervezzek mangaszereplőt?! Véleményeket is írnátok!?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!! :) ;)

2016. aug. 24. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebből a sorozatból a fantasysról tudok nyilatkozni, a témán kívül sok különbség nincs, de nem igazán, megadott elemekből tudsz összeállítani Photoshopban vagy hasonló programban szereplőket, aztán azokat színezni ahogy akarod. Persze ha ügyes vagy, akkor lehet valós személyeket is összerakni benne.
2016. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem éri meg. Sokkal többet tanulhatsz a speedpaint videókból vagy a speciálisan rajztanításra fókuszáló YouTube csatornákról.
2016. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! És az a készíts fantasyt az milyen könyv?! Animekaraktereket mivel tudok csinálni (program stb....)


Köszönőm! :)

2016. aug. 26. 01:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Készíts fantasyt annyiban különbözik, hogy más jellegű karakterrészek illetve hátterek vannak benne, amikből össze lehet rakni illusztrációkat. Mangakarakterekhez vagy valamilyen online játékot tudok ajánlani (Rinmaru Anime Avatar Creator), ez ugyanolyan összerakós jellegű, vagy pedig sok-sok rajzgyakorlást. Ez így gonoszul hangozhat, de úgy lesz tényleg olyan az a szereplő, amilyet te szeretnél (nem mondanám, ha nem rajzolnék és gyakorolnék évek óta én is).
2016. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kézügyesség és az agy arányérzéke nélkül nem megy sokra az átlag ember.

Leginkább pénzbehúzások az ilyenek, mert tudják hogy a rajongókat érdeklik.

Ha olyan könnyen tanulható lenne, nem döglöttem volna annyi évet a papír felett+ művészetibe jártam napi 10-12 tanórák (ábrázoló geometria, anatómia...meg az irritáló alapok)

(ruhatervezőin voltam hivatalosan, de ugyanúgy kell a grafikai tudás. Amikor meg előbb végeztem gyakorlaton, átmehettem másik szakosokhoz résztvenni a munkálatokban.)

Háttér ötletet google térképen keresztül is jókat talál az ember miközbe digitálisan "besétálsz" pár helyet.

2016. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM!! :)
2016. szept. 8. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!