Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lesz akkor, ha két félévéne...

Mi lesz akkor, ha két félévének (félistennek) gyermeke születik?

Figyelt kérdés
Percy Jackson rajongók válaszait várom.:) Elgondolkodtam, hogy például, ha Percynek és Annabethnek gyermeke lesz, akkor ő is félisten? Mert szerintem nem. Mivel, ugye, a félistenek egyik szülője halandó kell, hogy legyen, a másik pedig isten. Viszont akkor a két félisten gyermeke mi lesz? Halandó? Vagyis egyszerű ember? „Negyed”-isten? Szerintetek?

2016. aug. 26. 13:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam, és nem tudom, hogy kell megváltoztatni, szóval félévének helyett félvérnek.:)
2016. aug. 26. 13:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez nekem sem teljesen világos, de szerintem ugyanúgy félistenek lesznek. Nem tudom olvastad e az Olimposz Hősei sorozatot, de abban van egy másik tábor, a Jupiter Tábor. Én úgy vettem, le, hogy mivel ott laknak a kiöregedett (már nem szörnyekkel harcoló) félistenek, szerintem a fiatalabbak között olyan is van, aki két félisten gyermeke. Hogy most akkor a képessége hogy lesz nekik, meg hogy mennyire erős lesz, azt nem tudom, de szerintem ez változó.


De nem vagyok ebben biztos, reménykedek benne, hogy esetleg ez kiderülhet a Hádész Házából, vagy Az Olimposz Véréből.

2016. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom biztosra én se. (Könnyebb példát is mondani.)

De ha a "halandó" genetikát vesszük alapul akkor Félvér lesz belőle. De úgy kell venni a félvért hogy Pl: Percy és Annabeth gyereke 50%halandó,25% Poszeidón unokája, 25% Athéné unokája lesz. Tehát a kicsi rendelkezni fog Poszeidón vízi képességeivel és Athéné bölcsességével is.

Viszont ha egy félisten egy isten vállal gyereket akkor fogalmam sincs hogy mennyi mértékben lesz isten. talán 50%a istentől,25%a nagyszülői istentől,25%halandó.

2016. aug. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Olimposz hősei sorozatból az első kettőt olvastam. Igen, én is ezen gondolkoztam, de a második válaszolóé a legvalószínűbb, szerintem. :)
2016. aug. 29. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Halandó lesz, mindenféle misztikus erő nélkül. Azt hiszem, ezt pont a Blood of Olympus-ban mondják.
2016. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!