Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok a Rubinvöröshöz (és...

Tudnátok a Rubinvöröshöz (és folytatásaihoz), az Időfutárhoz hasonló könyveket?

Figyelt kérdés
Kiolvastam mind a 6 Időfutárt meg a Rubinvöröst ès folytatásait, és nagyon szeretnék hasonló könyveket olvasni. Legyen benne egy kis romantika, humor, de ne legyen vámpíros vagy horror. Ha ilyen időutazósakat ismertek, lécci írjátok meg! Előre is köszi!

2016. aug. 28. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnének ilyen könyvek. Jelenleg a Rubinvöröst olvasgatom, bár annyira nem jön be.

Ami időutazós és volt hozzá szerencsém még, az a Stephen King: 11 22 63. Van benne kis romantika és humor is. Ezt ajánlani tudom.

2016. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! A Rubinvörösben hol tartasz? Az elején nem valami izgi, a 100-adik oldal körül kezdenek történni a dolgok
2016. aug. 30. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:
40 :). Lehet akkor átsiklok 60 oldalt :D
2016. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hidd el, be fog indulni :) szerintem tetszeni fog, az elejét én is untam :) a másik 2 rész pörgősebb lesz :)
2016. aug. 31. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!