Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok az alábbi könyveket...

Olvastátok az alábbi könyveket? Tetszett nektek? Izgalmasak?

Figyelt kérdés

Jules Verne: ÉSZAK DÉL ELLEN

Stendhal: A PÁRMAI KOLOSTOR

Gárdonyi Géza: ISTEN RABJAI

Jókai Mór: A KŐSZÍVŰ EMBER FIAI

Móricz Zsigmond: LÉGY JÓ MINDHALÁLIG

Jókai Mór: AZ ARANY EMBER

Charlotte Bronte: JANE EYRE

Golding: A LEGYEK URA

Hemingway: AZ ÖREG HALÁSZ ÉS A TENGER

Tamási Áron: ÁBEL



2016. szept. 6. 15:40
 1/7 anonim válasza:

Ezeket olvastam, mindegyiket imádtam:

Tamási Áron:vÁbel

Jókai: A kőszívű ember fiai

Móricz Zsigmond: Légy jó mindhalálig

2016. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Észak dél ellen: untam. Nem az amerikai polgárháborúról szól, mint azt sokan hiszik, hanem két család vergődéséről.


Isten rabjai: tetszett. Nem különösebben izgalmas, de jó könyv.


A kőevő ember fiai: volt pár izgalmas része, de összességében nagyon untam.


Légió mindhalálig: ezt nagyon szerettem.


A legyek ura: felénél beleuntam, pedig érdekes könyv.


Az öreg halász: tetszett.


Ábel: ez is tetszett.

2016. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiket olvastam, de legjobban az Ábeleket (az összeset), a legyek urát, légy jó mindhalálig-ot és a Jane Eyre-t szeretem.


Pl. az öreg halász és a tenger is tetszett, de nem lehet rá mondani, hogy izgalmas, mert nem az a lényege.

2016. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az arany embert szerettem annak ellenéáre, hogy kötelező volt, Jane Eyre pedig egyik nagy (többször olvasott) kedvencem.
2016. szept. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A pármai kolostor számomra izgalmas volt, de a karakterek nem voltak kifejezetten összetettek. A kőszívű ember fiai kicsit unalmas volt, de azért olvasható. A légy jó mindhalálig szintén. Az arany ember tipikus romantikus regény, szóval többet ne várj tőle, viszont a leírások érdekesek benne, a cselekmény pedig eléggé bonyolult ahhoz, hogy ne tedd le. A legyek ura nagyon tetszett, nagyon jó könyvnek tartom. Az öreg halász és a tenger is jó. A többit sajnos nem olvastam.
2016. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pármai kolostor, a légy jó mindhalálig, a legyek ura, és az öreg halász és a tenger tetszett. Az Isten rabjait nem tudtam végig olvasni, a kőszívű ember fiai szerintem szörnyű, a Jane Eyre közepes. A többit nem olvastam.
2016. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Jane Eyre tetszett, A legyek ura jó könyv, de iszony durvának tartom lélektanilag, A kőszívű ember fiait ki nem állhattam.
2016. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!