Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudok online könyvet...

Hol tudok online könyvet rendelni?

Figyelt kérdés
Persze, ismerek online könyvesboltokat, nem azzal van a baj. A problémám az, hogy kinéztem egy olyan könyvet, amit csak "köztesnek" neveznék (Erin Morgenstern - Éjszakai cirkusz). Ez nem egy hű, de régi, és nem is egy vadonat új könyv, 2012-ben jelent meg magyar fordításban. Elmentem 3 könyvesboltba, de mindegyikben azt mondták, hogy "már nem elérhető, és nem is lehet rendelni".. Sajnos nem csak ezzel az egy könyvvel vagyok így, egy egész listát gyűjtöttem azokról, amiket meg szeretnék venni. Volna valami ötletetek, hogy hogyan juthatok hozzá? ("Használt" könyvek nálam felejtősek..)

2016. szept. 7. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az angol nyelv nem akadály, akkor a bookdepository.com oldalt ajánlom, sokkal nagyobb a választék, mint nálunk. Postaköltség nincs, annyit fizetsz, amennyi oda van írva.
2016. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erin Morgenstern - Éjszakai cirkusz című könyve pont nem kapható sehol se, csak előjegyezhető.


Sajnos én is így vagyok sok könyvvel, hiába szeretném megvenni már nem kapható. Valami évek óta. Ilyenkor persze lehet antikváriumba menni, vagy mástól venni példányt, de persze ez használt könyv, de vannak teljesen újnak kinézőek is.

Sok könyvből már nem is fogsz újat találni, mert nem nyomnak újat, nincs boltokban, se online.

2016. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alexandra, Líra, Bookline, Libri - egyikében sem tatálhatóak - előjegyezhetőek !??

Nekem egy könyvre azt írta a Libri, hogy valószínűleg nem fogom tudni beszerezni, két hónap múlva, már meg is tudtam rendelni! :)

Megköszönték az ügyfélszolgálatnál, hogy érdeklődtem !

2016. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!