Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a wattpad...

Mit gondoltok a wattpad történetemről?

Figyelt kérdés

nemrég kezdtem történeteket írni wattpaden. szeretném kikérni a véleményeteket az új sztorimról. építő jellegű kritikát nagyon szivesen fogadok

[link]



2016. okt. 9. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A párbeszédek kötőjele jelzésértékű, ettől függetlenül a mondat első betűje nagy kellene hogy legyen. Nem az első karakter nagy, hanem az első betű.


Vannak benne érdekesen, magyartalanul hangzó mondatok. Kezdve az első hárommal amibe egy darab névelő sem fért be. Olvasható benne valamilyen kényszeresség, hogy szinte minden főnév jelzőt kapjon, mert ilyenekkel töltik ki a mondatokat és hangzik tőlük szépnek a szöveg, de valós tartalommal jobb lenne megtölteni mint tipikus szófordulatokkal.

2016. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Javaslom, h mielőtt kiteszel egy szövegrészletet vélemény és építő jellegű kritika kikérésére, olvasd át legalább egyszer, mivel ahogy előttem is írták van benne pár (főleg az első 3) "fura" mondat, ami valszeg eredetileg nem ilyen lett volna, csak közben átírtad és nem javítottad. Illetve tényleg a párbeszédeknél figyelj oda a nyelvi helyességre. Ha vmit nem tudsz lapozz fel egy könyvet, h ott hogy van leírva ez az.

Egyébként én komoly problémát nem fedeztem fel.

2016. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legjobb véleményező: @pinkisthenewwhite. Nekem rengeteg mindenben segítety
2016. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!