Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Beteg embernek beteg főszerepl...

Beteg embernek beteg főszereplőről szóló könyvet? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ajándéknak szánok egy könyvet 28 éves nőnek. Mike Greenberg- Amit csak akarsz könyve nagyon megfogott, de kicsit beleástam magam a történetbe, és kiderült, hogy a 3 főszereplőket egy nagyon komoly betegség köti majd össze. Amivel nem is lenne baj, csak arról, akinek könyvet szánom, sajnos kiderült pár éve, hogy szinte gyógyíthatatlan betegségben szenved.

Nem sok ember tudja ezt róla, az igazság azt, hogy csak azok, akiknek tényleg muszáj volt elmondania. Azt sem tudja, hogy azóta én is megtudtam. A könyv leírása nem utal ilyesmire, csak az tudja meg, hogy erről szól, aki elolvassa, vagy rászán egy kis időt és utána keres a neten.


Adhatom ezt a könyvet ajándékba? Vagy válasszak mást? Ha jól tudtam kivenni, ez a barátságról, kitartásról szól, a betegség ellen 3 barátnő hogyan küzd. A végét nem tudom, pontosan mi lesz. Árthatok ezzel az olvasónak? Vagy akár használna, tudna erőt meríteni belőle? Mit javasoltok?


Köszönöm a választ!



2016. dec. 4. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást. A könyv arra van hogy kikapcsolódj, de neki közben a betegségen fog járni az esze.
2016. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mi az a gyógyíthatatlan betegség.

Sok betegség "csak" végigkíséri" az embert, életminőséget befolyásol, de amúgy teljes életet lehet élni vele... cukorbetegség, cöliákia, reflux, ibd, ra, pcos... szóval nagyon nem mindegy, hogy milyen betegségről van szó.

Én pl nem sértődnék meg :)

2016. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!