Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Tudnátok mondani olyan angol nyelvű könyveket amelyeknek nem túl bonyolult a nyelvezetük?

Szeretném gyakorolni az angolt de olyan könyv kéne, amiben nincs túl sok szakkifejezés vagy nem túl lírai a nyelvezete. A válaszokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, könyv, angol konyv, gyakorlás, tanulás

2016-12-04 22:01  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Én a Harry Potter-rel kezdtem. Nem nehéz a szövege és szerintem izgalmas is, emellett a szókincse is jó:)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016-12-05 12:35 Privát üzenet
A Penguin readers kiadó különböző szinteken ad ki könyveket, kezdve a legkönnyebtől, egész a nehézig. Esetleg megpróbálhatnád ezeket, vagy mondjuk a Dickens regények rövidített és átírt változatait is :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2016-12-05 16:35 Privát üzenet
Pl.
Lord of the Flies

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 03-17 02:59 Privát üzenet
J. Conrad

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 03-17 02:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki el tudná mondani a METAL GEAR teljes történetét? Mert nekem olyan bonyolult, hogy van Naked, Solid, Venum Snake és Ocelotból is Liqued és Revolver. És ki ez az Eli?
A Palota ékkövéhez hasonló sorozatot tudtok mondani?
Tudnátok kicsit összezavaró, bonyolult horror filmeket mondani?
Tudnátok mondani olyan könyvet, ami angol nyelven nem túl bonyolult, tehát kezdő-középfokú angol tudású embernek jó gyakorlásra?
Tudnátok olyan könyveket/verseket mondani, amelyben rengeteg bonyolult szó van, pl: varázslatos tájleírás, elvont környezet, nehezen érthető szavak stb?
Tudtok mondani bonyolult, hosszú neveket? Cs-s (counter-strike) neveket?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu