Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Karácsonyra szeretnék egy...

Karácsonyra szeretnék egy Nyírd ki ezt a naplót! Könyvet. Mivel már 100+1 változata van, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

A csajos kiadást nem szeretném, nem vagyok csinibaba típus.


13/L



2016. dec. 10. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Én inkább azt javasolnám, hogy ne akarj ilyenre pénzt kidobni. Vagy vegyél egy értelmes könyvet, vagy kérj egy keményfedeles sima füzetet. Nem értem, miért venne meg bárki is 2000 Ft-ért egy "könyvet", amit úgyis csak szétberhel utána. Ezer jobb mód van a kreativitás fejlesztésére.
2016. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Kétezer forintodbol tudod mit készülsz venni? Egy puha kotesu, üres könyvet. Illetve oldalanként egy utasítás. Nagyon sok pénzt keresett azzal, hogy olyan utasításokat talált ki, mint szinezd be ezt az oldalt. Ez nem fejleszti a kreativitást, aki nem szokott rajzolni, nem emiatt fog komolyabban olkotni, a rajzosok pedig enélkül isjól teljesítenek . Tényleg sok kreatív írás van abban, hogy vidd magaddal zuhanyozni és kend rá a kajadat.
2016. dec. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem olyan csinibabás a csajos változat sem, belelestem, inkább kislányos.


Én őszintén szólva rohadtul megbántam, hogy pénzt adtam ki erre :( Nem akartam szó szerint szétvágni, beletörölni az ebédemet, megtörni a gerincét, gondoltam nem baj, hisz annyi videót lestem, hogy miket rajzolnak bele mások. Nagyon örültem, mikor megvettem, de mikor átolvastam párszor, egy ceruza halmazzal a kezemben, egyszerűen leolvadt az arcomról a mosoly, és máig csak három oldalt tudtam kihasználni. Nagyon nincs átgondolva, megtervezve az a könyv. Én nem akartam minden oldalra azt rajzolni, amit mások, így még ihletet sem tudtam meríteni semmiből.


Csalódás.



Én azt ajánlom, hogy keress más fejlesztő könyvet, vagy egyebet, mert ez tényleg felér egy vázlatfüzettel, csak az olcsóbb, és sokkal kreatívabban fellehet használni.

2016. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van csajos verziója? Tudsz linket mutatni róla? Én csak az alapot és a "mindenhol" verziót ismerem.
2016. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2016. dec. 21. 06:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszi, ezt még nem is láttam. :) Most utánanéztem kicsit, ha jól értelmezem, ez nem ugyanannak a Keri Smith-féle sorozatnak a tagja, hanem egy "alternatív" német sorozat egyik eleme. (Németül "Mach mich fertig" a címe, és van belőle focis meg "unalmas iskolai napokra" verzió.)


Ez "eredeti" Nyírd ki ezt a naplót verziói:

Nyírd ki ezt a naplót

Nyírd ki ezt a naplót mindenhol

Több mint egy könyv


Hasonló még a Nemkönyv sorozat, abból a sima és a focis jelent meg itthon.

2016. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia :) Hogy a kérdésedre válaszoljak, én a sima "Nyírd ki ezt a naplót" könyvet venném meg. Meg is indokolom a válaszomat.


Nemsokára 22 éves nő vagyok, tehát már rég nem tini, de én eszméletlenül élvezem ezt a könyvet. Nem kell azokat a rajzokat elkészítened, amiket már mások, nem kell pontosan követned az utasításokat, mindent szabadon értelmezhetsz. :)


Véleményem szerint ez a könyv tökéletes arra, hogy egy tükörképet mutasson arról, hogy ki is vagy te. Mert nyilván azokat a rajzokat, alkotásokat fogod belerajzolni, beletenni/ragasztani, amely az érdeklődési körödhöz tartoznak.


Természetesen nem akarok azok ellen beszélni, akiknek ez nem jött be, mert minden ember más, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Én a helyedben megpróbálkoznék vele. :)

2016. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a simát kaptam meg :)
2016. dec. 28. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!