Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvasol most? Tetszik,...

Mit olvasol most? Tetszik, megérte belekezdeni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Home alone. Magyarul a Reszkessetek betorok. A filmbol irt konyv. Hogy tetszik-e gondolom nem igenyel kommentet. Plane decemberben. Igen megerte, mert soha nem nezek idegen nyelven filmet, csak szinkronosan, es igy viszont megtudhatom, hogy miket mondanak eredetiben. Mar nagyon varom, hogy John Candy karaktere miket mond. Polak Romansky, subidubi ezt kapd ki.
2016. dec. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Agatha Christie Temetni veszélyes. Ha nem tetszene nem olvasnám, egyetlen baj van csak, hogy már az összeset láttam filmen, így a könyv első pár oldala után tudom, hogy ki a gyilkos (mivel a címek alapján nem mindig ugrik be).
2016. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Metionin ***** válasza:
H. P. Lovecraft Összes művei, első kötet. Igazából már olvastam a történetek nagy részét külön-külön de nekem eddig nem volt meg. Főleg hogy egy ilyen szép, nagy, az összes művet tartalmazó könyv esztétikailag is élményt nyújt, kb. le se tettem mióta megvan.
2016. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Az operaház fantomját fejeztem be. Egy nagyon romantikus és szép történetre számítottam Christine és a Fantom között, ehelyett teljesen más volt a végkifejlet. Nem csalódtam, sőt, imádtam, és azt hiszem, életem legszomorúbb könyvét fejeztem be. :)
2016. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Rokonok, nem kifejezetten tetszik, de a kötelező, az kötelező. Azon kívül magamtól a Dorian Gray arcképét olvasom, az nagyon tetszik :)
2016. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tegnap fejeztem be Stephen King: Agykontroll c. regènyét (Mr Mercedes trilógia 3. rész) Tetszett nagyon, imàdom a könyveit, a kedvenc íróm, de igazsàg szerint lehetett tudni mi a vége.

Ma màr Dean R. Koontz: Idegenek c. könyvét olvasom. Ez is bejön, kívàncsi vagyok a befejezésre.

Utàna az új Anne Rice könyvet olvasom majd.

2016. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Josikava Eidzsi Muszasi I. Kötet

Jó könyv véletlenül találtam rá

2016. dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Én is J. Eidzsitől a Muszasit olvasom, csak már az ötödik kötet vége felé tartok :D Emellett mos kezdtem bele Philip K. Dick - Timothy Archer lélekvándorlásai c. könyvbe. Egy idézet során találtam rá és úgy gondoltam elolvasom. Egész jó.
2016. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Zárt ajtók mögött. Pszcihothriller, szerintem jó könyv. 15/L
2016. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Virág Emília: Sárkánycsalogató, és igen, nagyon megérte. Szerintem a folytatást is el fogom olvasni. (Boszorkányszelídítő a címe.)
2016. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!